.
2019
World kataloogi tooteid ja lisaseadmed professionaalsed juuksurid


eesti

Thanks
for your vote 👍

X


SMART + SIMON
SMART + SIMON - ENDI - Juuksuri riided

Rate this product:


0 click

SMART + SIMON
ENDI - Juuksuri riided


Itaalia toode

Vormiriietus on esimene visiitkaart kui omakorda üles klientidele.
Aga igaühel on oma stiili: ENDI toodab suurepärane vormirõivad spetsiaalselt kliendile. Mängib oma stiili, kasutades kohandatud vormiriietust ning moesuunad. Kvaliteet ja mugavus iga päev kandmiseks suurendada oma ameti. Täiuslik kombinatsioon: jagatud glamour-tehnilised kangad. Iga kollektsioon on tingitud stilistilise teadus ja kvaliteetsed materjalid. Uuenduslike omadustega kangad: väga hingav on plekk vastupidav ja antistiro.
Kogu toodang ENDI rangelt tehtud Itaalias.

ENDI KOGUD
Stilistilise uuringu tulemusel "vormirõivad on tehnikat, samal ajal Glamuur on alati kursis viimaste moe suundumusi.

AINUÕIGUSE ETTEVÕTETELE
Iga projekt on unikaalne ja kohandatud kliendi brändi "oma idee ja töökohta on eksklusiivne"isiklik"ja ei tehtud. Iga bränd on oma filosoofia. Tollimaksu CINDY's edastab paremini läbi jagatud plaat. Ilus vaadata ja meeldiv kanda Vormiriietus peab olema funktsionaalne ja öelda, kes sa oled "nii esitada kõige paremini oma professionaalsust. Tõeline erinevus on viimistletud ENDI "mis võimaldab toota ka väikeste asjade ilma kliendi tegelike vajaduste
klassikaline stock kehtestada "ebavajalik ja kulukas. Kõik materjalid on hoolikalt valitud "kvaliteet ja professionaalsus.

Related

GENIUS - ENDI
KARINNA - ENDI

X

privacy