2018
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی


SYNERGYCARE - آبگرم منحصر به فرد مو
SYNERGYCARE - آبگرم منحصر به فرد مو - IT&LY - درمان - مراقبت از مو

SYNERGYCARE - آبگرم منحصر به فرد مو
IT&LY

تعمیر فوری

UV هوا , , فنی, بیش از تغذيه ناسالم خدمات, اختلال هورمونی , شستشوی مکرر و استرس علل اصلی کم آبی مو دارد. نتیجه: موهای خشک , شکننده, شکننده و مستعد ترک خوردگی کند. تجزیه و تحلیل بازار نشان می دهد که بیش از 50% از زنان موهای خشک و آسیب دیده است. این مسئله باعث زن برای حضور در سالن برای درمان خاص و باعث می شود آن را بیشتر مستعد ابتلا به خرید محصولات حرفه ای به دنبال درمان در خانه. در این زمینه , پژوهش آزمایشگاههای و Hairfashion اولیه توسعه درمان منحصر به فرد در خصوص اختصاص داده شده به مراقبت و بازسازی خصوص شکننده مو شکننده و به شدت آسیب دیده: آیین سلامتی است که به نرمی و هیدراتاسیون , زندگی جدید به موهای خود را. در حال حاضر از برنامه اول نتایج عملکرد افزایش و بهینه بنیادی در بازسازی فیبر مو می بینید.
هماهنگی کامل بین طبیعت و تکنولوژی
همه محصولات هستند: sles رایگان paraben رایگان , رنگ تست رایگان و dermatologically.

حرارتی مراقبت قطره
بازسازی مایع ویژه قبل از درمان مو بسیار شکننده است. فرمول ابتکاری آن با ژل Keramix و جوانه گندم پروتئین های موثر از نرم افزار اول است , بدن را به شدت آسیب دیده مو باز می گرداند.
اقدامات: , مرطوب مغذی و ترمیمی بازگرداندن, .
بسته بندی: 12 ویال 25 میلی لیتر.

شامپو مراقبت های عمیق
شامپو مخصوص موهای ضعیف و شکننده به خصوص نوآورانه فرمولاسیون غنی و آزاد از سولفات با منحصر به فرد ژل Keramix و جوانه گندم پروتئین. عمل ترمیمی کمپلکس پروتئین چند فیلم hydrolipidic طبیعی که موهای نرم و هیدراته می شود محافظت می کند.
اقدامات: , تغییر ساختار , بازگرداندن محافظ پاک کننده و مرطوب کننده, .
بسته بندی: بطری ml 250 و 1000.

ماسک ماسک مراقبت
گرانبها بازسازی ماسک برای موهای شکننده و آسیب دیده به خصوص. ما منحصر به فرد ژل Keramix با جوانه گندم پروتئین ترکیب و سرامیدها فرم فیلم محافظ بر روی مو. کنترل pH اسید cuticles بسته شدن را تضمین می کند , با ارائه محافظت و بهتر دانه.
اقدامات: , تغییر ساختار, بازگرداندن محافظ مغذی و ترمیمی, است.
بسته بندی: بطری 200 و 1000 میلی لیتر.

سیلر نهایی
مایع بازسازی ویژه پست درمان مو شکننده. با تشکر از Keramix منحصر به فرد ژل به پروتئین های جوانه گندم و oligoelements کامل درمان تغییر ساختار مواد مفید برای پشتیبانی از ساختار بنیادی و کراتین تا زمانی که زندگی جدید را به موهای خود را ارائه.
اقدامات: restructurant , عمل مغذی و ترمیمی.
بسته بندی: 10 میلی لیتر ویال در جعبه توسط 12 عدد.

سرم MULTIACTIVE
چند فعال بازسازی سیال و خاص مواد مغذی و به خصوص حساس مو شکننده. فرمول خاص غنی شده با ژل Keramix برای تغییر ساختار داخلی و مجتمع چند منظوره ابتکاری است که توسط , ایجاد انسجام قوی با کوتیکول مو, افزایش مقاومت در برابر حرارت به شکستگی فعال می شود. محافظت در برابر تشعشع و جلوگیری از شکل گیری پایان تقسیم می شود. نتیجه: مو نرم و فنری , عظیم الجثه است.
بسته بندی: تلگراف بطری 75 ml.

Related

ITELY همکاری CARE - COLOR XTEND - IT&LY
SYNERGICARE - صاف فوری - IT&LY
نقاش حرفه ای باهم COLORPLEX HYALU - IT&LY
privacy policy