.
2019
קטלוג עולמי של מוצרים ואבזרים למספרות מקצועיות


עברית

Thanks
for your vote 👍

X


שיער מספריים
שיער מספריים - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - מספריים לשיער

Rate this product:


0 click

שיער מספריים
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - מספריים לשיער


המספריים הםכלי עבודה חיונילמעצב שיער המעצב, כך שלא יניב שום דבר, אפילו לא בהשאלה, עמית או לעובדים.

דגל שלהמאמרים עסקו בCO.IN., הוא מטאוריט SHEAR תכשיטים, אך ורקלחומרים שבו הוא בנוי, המבוסס עלהבר מטאוריט, מה שהופך אותו מובטח חיים : אתה יכול לחדד את הלהבים מבלי להתפשר על שחיקה ושמירה על החוט הארוך שנערך שלהם. גם ייחודי בצורתו, ללימוד איזון וארגונומיה של שימוש, הגמרבדמשק. ייחודו הופך אותו לאובייקט הנחשק על ידי אנשי מקצוע ואספנים,והופך אותובפרסים יוקרתיים ויוקרתיים בתחרויות בינלאומיות.

חומר
הרעיון הראשוני היה ליצורייחודי, כמעט קסום, ששילבערך פנימילמשמעות סמלית חשובה לא פחות, כגוןמטרה, ואז חשבה שרק לשלושה אמנים בעולם שיוכיחו ראוי לפרס הזה.

כך, מספרי JEWEL המטאוריט בוצע ב 3 חלקים שבו, תודות לכישורים שלזייפני האמן איטלקי, פלדת דמשק הצטרפולעניין מגיעותמהשמים. פריטים עם שורשים רחוקים אחורה בזמן, עם אותו החומר כמו חרבות מזויפות שלהאבירים העתיקים, אובייקטים עם שורשים עמוקיםבשטח לאמץ בגללרדיד המתכת הואמטאוריט.

דמשק עיצוב
אביר היה חרבוולזייפוהוא תהליך קסום ואיטי. בדמשק הרחוקה, בזמןהצלבניםוטורנירים,המסורת של gunsmiths האב הארוכה ילדה את האובייקטים בעל ערך עצום : הם נבנוב פלדת דמשק.יש

מקרא זהשחרב עשויה מפלדת דמשק יכולה לחתוך הסלע, להיות מגולגלת סביבאיש והגב ישר, מבלי לאבד את חוד החנית. חומר שליישב גמישות וקשיחות בשל הקליטה של פחמן שונה, התרכז בעיקר בקצההחרב, שמירה על הליבה המרכזית שלה רך יחסית. במשך זמן רב, שכן 1300, לא היו חדשות של תהליך זה, כדי שהתאבלנו על האובדן שלו, אבל שלא בצדק.

LOCK BOX TOP hairstylists
המקרה הטוב ביותר שתוכנן במיוחד עבור 3 חתיכות של מטאוריט תכשיטי מספריים . בלוק אלומיניום כדי להכילבליזר המושב החלולפריטים בלעדיים אלה. החתך hairstylists TOP, על שניהצדדים של התיבה, את החלק התחתון של הבלוקוהחלק העליון של המכסה, זה משפר את מבריק / סאטן של החומר שבו הוא נעשה.

X

privacy