.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Drėkinantis šampūnas ir kondicionierius REPAIR
Drėkinantis šampūnas ir kondicionierius REPAIR - MOROCCANOIL - Šampūnai plaukams

Rate this product:


1 click

Drėkinantis šampūnas ir kondicionierius REPAIR
MOROCCANOIL - Šampūnai plaukams


ŠAMPŪNAS El BALSAMO RIPARATORI IDRATANTI

Šampūnas ir kondicionierius meistrai drėkinančių yra skirtas susilpnėjo arba sugadintas dažytų plaukų, cheminių medžiagų ar šilumos džiovinimui. Jie atstatyti plaukus panardinant jį į labai koncentruotą formulę turtingas antioksidantų argano aliejumi, keratino rekonstrukcinės ir riebiųjų rūgščių. Abu produktai atkuria elastingumą, drėkina ir valdomumą. Formulės yra be sulfatų, fosfatų ir parabenų, todėl jie yra saugesni aplinkai ir nebus išdžiūti, išnyks ar pašalinti spalvos plaukų.

Banner naudojimo būdas Remontas drėkinantis šampūnas, nes jis naudoja hidrofilinis aukštos koncentracijos formulę, pradėti naudojant didelį kiekį vandens, kad pakeisti šampūną į turtingą ir prabangus putoja. Jei reikia, įpilkite daugiau vandens. Masažuojant plaukus ir galvos odą. Nuplaukite ir taikyti Drėkinamasis kondicionieriai remontas.

Naudojant balzamą : švelniai pašalinti vandens perteklių ir užtepkite nedidelį kiekį balzamo su didelės koncentracijos nuo šaknų iki galų. Palikite 1-2 min. Gerai išskalauti.

X

privacy