2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


RAYWELL REŽIMAS
RAYWELL REŽIMAS - RAYWELL - Gelis ir apdaila plaukai

Rate this product:


0 click

RAYWELL REŽIMAS
RAYWELL - Gelis ir apdaila plaukai


mados linija sukurti visų skirtingų rūšių šukuosena

Susideda iš 17 skirtingų rūšių produktai, pagaminti iš geriausių vaškas , dermatologiškai patikrintas, dervos, ne riebus kremas , lakiųjų polisiloksanų, naujos kartos kviečių baltymų, kurie atlieka maitinamasis , aloe vera su Atstatantis funkcija, UV filtrai, kuri apsaugo plaukus nuo UV spindulių ir laisvųjų radikalų antistatinė produktų, kurie neleidžia plaukų tapti elektriškai mokėti, ir apsaugoti juos nuo drėgmės ir blogų oro sąlygų.

PIENO-sklandžiai anti-kepti poveikis
Tinkamas Garbanotas plaukų (pašalina garbanos) ir sklandžiai šukuosena. Gali būti naudojamas tiek įjungti džiovintuvas nei sausiems plaukams. Todėl plaukai blizga.
GARBANOTAS poveikio skystis-dažantis
Sukurti yra banguota net laikinai poveikį tiesūs plaukai yra natūralus Garbanius arba permed suteikia elastingumo plaukams su difuzorius išdžiūti, ar au naturel. Taikyti sausiems plaukams suteikia šlapias efektas.
MODELIAVIMO skystis-antistatiniu fiksatorius
Tinka visų tipų plaukams nustatyti šukuosena yra ideali teptuku ir plaukų džiovintuvas taip pat tinka lenkimo volai. Padeda išvengti teptuku slinkties Elektrificēt plaukus. Ant sausiems plaukams , dona šlapias efektas.
-BLIZGESIO UV apsauga
Nr dujų purškimo su lakiųjų silikonai. Ne neplautas, bet suteikia didelį valymo plaukų ir šilkiniai liesti. Tinka naudoti kaip finalizzante.
GELIS POMADES karių
Tinka modeliavimo sritis pagal savo skonį yra ypač įvertino vyras. Nustatantis nepaliekant klijų likučių. Šlapią išvaizdą.
GELIO vaškas-Coco iperforte
Gelio vaškas-efektas , blizgus plaukai įdėmus vienu metu. Nepaliktų likučių. EXOTIC Kvepalai. Idealiai tinka garbanotas ir afro.
VAŠKAS FIX
Fiksatorius ir modeliavimo vaškas , suteikia blizgus efektas idealiai tinka parengimas atlikti plaukų stilius ir stiprinti poveikį dryželiais.
STILIAUS KREMAS
Cremina nongreasy poliravimo naudojamas kaip apdailos produktą geriau išryškinti jūsų plaukai geriau ir suteikia blizgesį plaukams

X

privacy