.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


maitina konkrečių
maitina konkrečių - TEOTEMA-COSMEDI - Gydymas - plaukų priežiūros

Rate this product:


0 click

maitina konkrečių
TEOTEMA-COSMEDI - Gydymas - plaukų priežiūros


Banner maitina SPECIALUSIS PIRTIS
šampūnas ploniems plaukams ir jautriai
Su savo švelnus valomasis, stiprina odelių ir suteikia kūno, energijos kiekį, pagerinti šukavimas plaukų. Veikliosios medžiagos yra pantenolio, žinoma pagal provitaminas 85, kuri stiprina plaukų odelių ir todėl pavadinimas sodrios, efektyvus, taip pat kondicionavimo ir restruktūrizavimo ir ryžių proteinų, kurie sukurti geriausią rungtynės tarp ploviklio veiksmų ir pagarba odos.
dėžutė:. buteliukai 250 ir 1000 ml


maitina SPECIALUSIS kaukė
restruktūrizavimo ir maitinanti kaukė sausai ir pažeistiems plaukams

Regeneruoja ir pertvarko giliai į plaukų pluoštas. Tai daroplaukai minkšti ir šilkiniai neapsunkinti. Remontas plaukus ir apsaugo odą.
Pagaminta su ryžių baltymų, kurie veikia odą ir valo odą ; Augalų baltyminiai hidrolizuojamas, kad minkština ir pertvarko plaukus, maitina ir suteikia tvirtumą ir simondsijų aliejaus, kuris yra labai panašus į žmogaus odos riebalų, veikia ląstelių atsinaujinančių
paketą , 500 ml stiklainis

maitina VITAMINŲ KAPSULĖS
koncentruotas multi-vitaminų be skalavimo

Suteikia greitą minkštumą ir blizgesį sausas, pažeistus plaukus. Apsaugo ir stiprina spalvą su ilgalaikiu poveikiu. Jis gerina plaukų elastingumą, padeda sumažinti lūžių, jis išlygina paviršių ir pašalina elektrostatinį efektą.
Pagaminta su vitaminu E ir vitamino C, antioksidantų ir apsaugos, suteikia blizgesį ir daro plaukus sveikus. Pantenolis, jos drėkina ir anti-uždegiminių, padeda padaryti jūsų plaukai blizga ir sveiki. Vitaminas PP kondicionierius veiksmas ant plaukų ir vitamino F apsaugo ir maitina plaukų pluošto.
Instrukcija naudoti: Taikyti drėgnų plaukų po šampūnu. Išimkite kapsulę iš viršaus ir užpilkite turinį į savo rankas delno. Darbas per savo pirštus ir platinti ilgio ir baigiasi. Neplaukite.
paketą . , laivai, 20 ir 50 kapsulių

X

privacy