2018
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


TOP CARE COLOR SAVE
TOP CARE COLOR SAVE - LISAP - Apstrāde - matu kopšanas

Rate this product:


TOP CARE COLOR SAVE
LISAP - Apstrāde - matu kopšanas


TOP CARE COLOR SAVE irpamata līnija papildu produktiem, lai uzlabotu krāsu pakalpojumu. Tā irunikāla sistēma, kas īpaši paredzēti ārstēšanai matu krāsas un uzsvēra matus, lai saglabātu to, ko meklē veselīgu, mīksta, zīdaina, pateicoties aktīvo vielu komplekss.

POSMS 1 : PRE STAIN ādas krāsu
Novērš un novērš veidošanos plankumi uz ādas krāsošanu. Tas izvieto viegli. Tas iršķērslis krēms īpaši profilakses un aizsardzības darbībām uz ādas.
box : 150 ml tube.

POSMS 2 : POST COLOR LĪDZSVAROŠANA
Vannas istaba balansēšana kapilāru dopocolore skābes pH, norādīja uzreiz pēc iekrāsošanas. Tās tīrīšana darbība ir vieglas. Noņemt iekrāsošanu ar sārmu atliekas no galvas ādas un matiem. Tā uzlabo un papildina kosmētikas rīcība, aizsargājot krāsu pakalpojumu. Satur Heliogenol (iegūta no saulespuķu sēklas), Aminocare Complex un vitamīnu / silīcija komplekss. Aspektos ādas pH.
box : 1000 ml pudele.

POSMS 3 : PH ekvilibrists POST COLOR
Tas ir būtiski, ārstēšana pēc krāsošanas, balināšanas un nokrāsu. Satur Heliogenol (iegūta no saulespuķu sēklas), Aminocare Complex un vitamīnu / silīcija komplekss. Ziņojums nekavējoties (minūtes laikā)pH matu uz savu dabisko fizioloģisko vērtību (5-6). Protams, mitrina ādu un matus. Normalizē un aizsargā matu kutikulu bioloģiski.
kaste:. pudeles ar 250 un 1000 ml

POSMS 4 : Pārdomas AIZSARDZĪBAS SPRAY
Aizsargā matus, veidojot aizsargslāni, kas pasargā šķiedras no ārējiem līdzekļiem. Novatorisku micropolimero wraps matus mikrotīkla kas izlīdzina kutikulu un remontu, kas ļaujmatus, lai atspoguļotu dabisko un mākslīgo apgaismojumu. Uzlabo atstarošanas matu krāsas, uzlabojot konsekvenci skalas matu kutikulu.
pakete :. Pump pudele ar 250 ml

C1 : VANNAS krāsotiem matiem BAROJOŠS
Inovatīva formula ar berze antioksidants, ar Aminocare Complex, kviešu proteīns, Heliogenol, Vitamin silīcija komplekss ar mitrinošu un anti - novecošanās, attīra visiem matu tipiem, krāsas, balināti un pārstrādāti, atjaunojot spīdumu un saglabājot izturību krāsu.
kaste:. pudeles ar 250 un 1000 ml

T2 : aizsargmasku krāsotiem matiem
Ar Aminocare Complex, Heliogenol, vitamīns Silicon komplekss irinovatīva formula, kas aizsargā krāsas matiem. Krāsu ilgst ilgāk, unmati šķiedras ir vairāk izturīgas pret atkārtotu mazgāšanu. Tā satur aktīvās vielas, kas padara matus gluda, aizsargāta un laika apstākļiem izturīgi.
box : 250 ml jar .

Related

EASY BUILD REKONSTRUKCIJA - LISAP
KERAPLANT HEALING - LISAP
LISAP FASHION SPA - LISAP
LISAP FASHION SPA SUN - LISAP
Neutrol : CHEAP & CHIC BY LISAP - LISAP
COLOR CARE TOP - LISAP
TOP CARE REPAIR - LISAP
TOP CARE THERAPY - blaugznas - LISAP
TOP CARE THERAPY - Sebum - LISAP
TOP CARE THERAPY FALL - LISAP
KERAPLANT RUDENS - LISAP

X

privacy