2019
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Tik viens Jojoba TXT
Tik viens Jojoba TXT - SOCO - Matu lakas

Rate this product:


2 click

Tik viens Jojoba TXT
SOCO - Matu lakas


Jaunais texturizing uzpūtenis ar jojobas eļļu

Es zinu

Viens Jojoba TXT mīkstas putas, kas nodrošina struktūru, ķermeņa un apjoma sodīt matus un devitalized, dodelastīgu montāžas saglabājot ilgstošu apjomu, pateicoties īpašībām unikāla tās sastāvdaļas :

• p OIL Jojoba : Šis augs ir lipīdu kas sastāv no maisījuma vaska esteru, E vitamīns, B - kompleksa vitamīni, minerālvielas, piemēram, cinka, vara un jods. Arī bagāti ar tokoferolu un dabisko antioksidantu, ļoti līdzīga struktūra cilvēka sebum, revitalizes, atjaunojas un remontsbojāti mati un jāārstē. Tā ir viegli absorbē matu, apkaro procesu atrofiju elastīgās šķiedras un kolagēna atjaunot matu dabisko toni, elastība un maigumu.
• Greipfrūtu sēklu ekstrakts sarežģītu E vitamīns (E ++ B1 + B5 + B6) sniedz matu barošanu un mitrināšanu ; mati ir vairāk svarīga un biezs, kā arī izcili.

īpašais

viens Tātad Jojoba TXT, in, ir efekts Jojoba - Grip kas ļauj maksimālu daudzpusību Lietošana: rada gruntējums mati, struktūra kļūst vairāk tonēti un tekstūru ; pateicoties šim gripmati paliek vairāk pārvaldāms un neslīd žāvēšanas posmā. Neatkarīgiraksturs matiem : labi, liels, dehidratācija vai perfekts katru tehniku ​​un stilu, tiks uzlabota, pateicoties jojobas TXT. Turklāt, pateicoties papaijas aromātssalds un svaigu tropu aromāts reibināt mati.


Lietošana: Piesakies uz dvieli žāvētas matiem un nav izskalot.

Iepakojums: pudeles 150 ml un 50 ml .

X

privacy