2018
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


Pierwszy Zdrowie i uroda
Pierwszy Zdrowie i uroda - NOVISOFT - akcesoria fryzjerskie

Rate this product:


Pierwszy Zdrowie i uroda
NOVISOFT - akcesoria fryzjerskie


Pierwsze oprogramowanie dla kosmetyczek , centra fitness i spa

Zaprojektowany dla kosmetyczek i salonów piękności, kluby zdrowia, spa
Pierwszy Zdrowie i uroda jestidealny program dla tych, którzy chcą nowatorskie a zarazem oszczędne rozwiązanie, z premierem i uroda mieć pełną kontrolę nad swoimi klientami w drodze powołania, dzięki wspaniałej planowania tygodniowego z zasobów poszczególnych zabiegów, można je zachować ze zdolnością do zarządzania płytki z punktów zbiórki. Dzięki zintegrowanemu zarządzaniu magazynie jesteś w stanie zawsze znać swoje zapasy i które produkty są preferowane przez klientów.
Z premierem i uroda może wydawać paragony lub wpływów podatkowych poprzez ekran dotykowy terminala (dotykowy monitora palców).
Wydawanie paragonu (formularz przyjęty przez wszystkich, którzy pragną uwolnić się od kosztów okresowego przeglądufiskalna) jest szybkie i intuicyjne, wystarczy wybrać produkt lub usługę, aby go naładować, oczywiście można również zarządzać transfery, zniżki i sumy rzędu. Cena produktu lub usługi jest uzyskiwany automatycznie z listy, ale może być zmieniony przez operatora, jak również dzięki wygodne funkcje obejmują kwoty środków pieniężnych otrzymanych do automatycznego obliczania reszty, można uniknąć jakichkolwiek błąd. Jakoalternatywę do otrzymania podatku można podłączyć prawie wszystkich kas fiskalnych na rynku wpływów druku. Z premierem Beauty & Wellness're stanie w sekundę, z nominacji zarządzania planowanie, sprawdzić dostępność i krzyż PE dzień / czas, zasobów (światło, pokój, lokalizacja) i pracy.

X

privacy