.
2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


FULL COLOR
FULL COLOR - DIKSON - Farby na vlasy

Rate this product:


5 click

FULL COLOR
DIKSON - Farby na vlasy


korektor v kvapky

dnes Dikson paleta je obohatený s prekvapivou inováciou : farba korektor v kvapky zmiešané s farbami na oxidáciu. Tento revolučný nového laboratória študovanej Dikson vychádza z kombinovanej dôsledku exkluzivity a vlastné farby s jednoduché použitie. Poďme si vlastné odtiene a odlesky intenzívnejšie celkom ohľadom na zdravie vlasov. Korektory FULL COLOR úkon zoslabenie alebo zosilnenie výsledok oxidačné farbenie vlasov. Množstvo výrobku sa líši v závislosti na intenzite výsledku chcete dosiahnuť.

nuansy : 4 v BLUEBROWNPURPLERED. Kvapalina textúry a šikovný kvapkadlom pre jednoduché použitie výrobku, ktoré musia byť zmiešaný s krémovým sfarbením. Použitie korekcia nemení rýchlosť uzávierky farbenie.
spôsob použitia : FULL COLOR mix presne podľa pokynov na stole použiteľnosti. Uistite sa, že všetky komponenty sú dôkladne premiešať. Dôkladné miešanie by mať vplyv na výsledok správneho produktu. Po zmesi s Full Colorfarba krému sa stáva veľmi intenzívny, ale vplyv na vlasy, sa nemení v žiadnom prípade. Vyrába sa výhradne pre profesionálne použitie. BLU je ideálny pre zmäkčiť odtiene, ktoré patria do prirodzenej raduPoužíva sa ako pult farba vypnúť teplé odlesky (oranžová a červená). Zvýšenie krytie bielych vlasov. BROWN sa používa na okoreniť odtiene farby všetkých odtieňov okrem červenej a tmavo červené odtiene. RED sa používa na zvýraznenie odtieňov červenej vo všetkých farbách. Zvlášť odporúčané odtiene červenejčervená fialováoranžovýmeďčokoládyhnedýmahagón, aby posilnili výsledok. PURPLE pôsobia mimoneutralizačné alebo chladenie žltkasté odtiene a zlatej vo všetkých farbách.
box :. 10 ml banky

Related

Afrom bez amoniaku - DIKSON
Dikson COLOR EXTRA PREMIUM - DIKSON
Dikson COLOR BYLINKY - DIKSON
Dikson proteíny COLOR SILK - DIKSON
Bez amoniaku COLOR Dikson - DIKSON
DIKSON FARBY EXTRA ZIMA SÉRIE - DIKSON
DIKSON FARBA VÝROČIE - DIKSON

X

privacy