2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


Rebuild - rekonštrukcia
Rebuild - rekonštrukcia - EMSIBETH - Liečba - Starostlivosť o vlasy

Rate this product:


Rebuild - rekonštrukcia
EMSIBETH - Liečba - Starostlivosť o vlasy


Rebuild - ricostruzione

rekonštrukcia systém, ktorý opravy a znovu na spodnej časti vlasov slabé, poškodené alebo využívané. ZOSTAVENIE posilňuje vlasové vlákno a vyjadruje hlboké Rebuilders prvky, ktoré dodávajú telu a textúru vlasov. Od prvého použitia vlasy 40 % zvýšenie objemu, sily 50 % a doba trvania záhybe. Systém sa skladá z rekonštrukcie prestavba :

ZOSTAVENIE SHAMPOO
Jemne čistí s povrchovo aktívnou látkou odvodenú z kokosového rastlín. Vracia silu a vitalitu na vlasy slabé, poškodené alebo využívané. Pripravte vlasovú štruktúru po obdržaní položky Rebuilders v následných fázach.
balenie :. fľaše 250 a 1000 ml

ZOSTAVENIE zosilniť (fáza A) + Body Builder (STEP B)
- Znovu Amplify (fáza A)

Zosilnenie štruktúry vlasov a dáva objem vlasov. Vyjadruje hlboko do cystínu aminokyselín, ktoré opraviť a rekonštruovať vlasové vlákno v prípade potreby. Vracia pružnosť a lesk vlasov.
- Body Builder (fáza B)
Urobiť aktívny Rebuilders na kapilárnej vlákno. Pšenica Aminokyseliny vyjadruje hlboké vysoký výkon Rebuilder, ktoré prikladajú keratínu. Pridá vlhkosť, pružnosť a lesk.
spôsob použitia : v nekovovej miske mixe rovná AMPLIFY fázy a fázy B. karosárske emulgovať, ktoré vytvoria jemnú a hladkú penu. Naneste na uterákom vysušené vlasy. Masáž proti škále od špičky smerom k koreňu k uľahčeniu prenikanie účinných látok. Zakryte plastovou kúpaciu čiapku alebo plastové fólie (nie je fóliou) a nechajte pôsobiť 10-15 minút. Potom dôkladne opláchnite teplou vodou a pokračovať s aplikáciou ZOSTAVENIE SEALER.
balenie :. jednorazovom podaní sáčky po 15 mL 15

ZOSTAVENIE SEALER
Pevné trvalo aktívny Rebuilders v kapilárnej štruktúry. Obsahuje ceramidy A2 budúcej generácie tmely váhy. Ultra ľahký, chráni vlasy pred stresom tepelné, chemické a mechanické. To robí vlasy lesklé a districabile. Obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu UV - A a B. Bez oplachovania.
balenie : 150 ml fľaštička.

ZOSTAVENIE masky
Ideálne ako udržiavacia liečba po rekonštrukcii Hlboká Obnoviť (A + B). Vyživuje a regeneruje, dáva štruktúru, telo, lesk a vlhkosť na vlasy poškodené a nudné. Na jojobového oleja, panthenolu, Aloe Vera a hydrolyzovaný pšeničný proteín na báze sóje a kukurice posilňuje a chráni vlasové vlákno bez zaťaženia ju.
box : 150 ml tube .

Related

NAEL KUČERAVÉ VLASY - EMSIBETH
NAEL CITLIVÉ VLASY & DETI - EMSIBETH
KĽÚČOVÉ BOND - EMSIBETH
TERMÁLNE LINE PREPÄTIU - EMSIBETH
TERMÁLNE DESTRESSING LINE - EMSIBETH
TERMÁLNE HYDRATAČNÝ LINE - EMSIBETH
TERMÁLNE LINKA PROTI LUPINÁM - EMSIBETH
TERMÁLNE MAZU REGULAČNÉ LINE - EMSIBETH
TERMÁLNE VOLUMIZING LINE - EMSIBETH
NOVÁ FORMULA COLORDEFEND - EMSIBETH

X

privacy