2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


BLUE DECO POWDER - WHITE DECO POWDER
BLUE DECO POWDER - WHITE DECO POWDER - EXTREMO - Vlasy bielidlá

Rate this product:


2 click

BLUE DECO POWDER - WHITE DECO POWDER
EXTREMO - Vlasy bielidlá


krása účes

DECO POWDER BLUE je bieliaci prášok modrý kompaktný posilniť opatrenia na dosiahnutie dokonalej blond s maximálnym osvetlením. Pracuje s maximálnej bezpečnosti a všestrannosti. Ideálne pre svietenie rýchle a silné až 7 odtieňoch pre prírodné alebo farbené vlasy. Formula Ultra - kompaktný, nevytvára prach účinky pri príprave a vyhnúť sa vdychovaniu vzdušných častíc. Obsahuje zvlhčujúce aktívne zložky, ktoré zachovávajú zdravie vlasov. Vzorec pre modré pigmenty s anti - žlté akcii je vhodný najmä pre technikov pruhy alebo upozorňuje na vzduchu alebo chránených (fóliou).

DECO biely prášok je bieliaci prášok biely prášok formulácia s jeho ťažký non - volatile, plná vysoko kvalitných surovín a pigmentov modro - fialové, výnosy vynikajúce bielenie s akákoľvek technika (pruhy, sfarbenie, spálenie od slnka, atď). maximálny rešpekt na vlasy, zabraňuje farbu mení oranžovo - žlté.

spôsob použitia : , vhodné rukavice, pristúpiť k tejto zmesi v dobre vetranom priestore, naliať do nekovovej misky a pridajte požadovanú dávku v malých dávkach oxidačnej emulzie, až sa dostanete konzistenciu žiaduce. Dôkladne premiešajte s oxidačným činidlom na 10-20-30 a 40 objemových so zmiešavacím pomerom 01:02
box : poháre 500 g .

X

privacy