2018
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


DE : C Premium Krem
DE : C Premium Krem - ALTER EGO ITALY - Saç beyazlatıcılar

Rate this product:


DE : C Premium Krem
ALTER EGO ITALY - Saç beyazlatıcılar


Beyazlatıcı krem yüksek kozmetik eylem

yüksek kozmetik eylem ile

Beyazlatma krem, teknik ürünlerinmevcut aralığı profesyonel beyazlatma için Decoego uzanır. Çeşitli kontrast teknikleri için bir spatula ya da tarak, folyo, çizik, balayages, hafif vuruş ileen geleneksel çizgiler gelen, 360 derecelik bir hizmet sunmaktadır.
Kremsi dokusu, yoğun ve kompakt veyenilikçi Hydra Loock Sistemi ile gelişmiş moleküler yapısı sayesinde, uygulama daha kolay sağlar ve renk değişikliği tüm teknikleri için uygundur.
Onun doku sertleştiği değil veuygulama aşamalarındasaç kuru değil bir besleyici ve kozmetik tedaviduygu ifade eder. İçeren :. Balmumu, Mısır, Shea Butter, Kaolin
Eşsiz Hydra Loock Sistemi tabanlı Balmumu bir koruyucu kovanı gibisaç etrafında bir güvenlik ağı aracılığıylaaktif maddeleri dahil sağlar. Doğal kökenli bu mekanizma krem daha eşit bir dağılımı yana ve saç yapısına daha iyi bir tutuş sağlar.
Buna ek olarak, Bio - Klima Bakım Sistemi tabanlı Protein Mısırınaksiyon, renk, parlaklık ve canlılık dolgunluk veren,saçınızın doğal protein içeriğini yeniden dengelemeye yardımcı olur.
paket :. 250 gr torba

X

privacy