.
2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


FULL RENK
FULL RENK - DIKSON - Saç boyaları

Rate this product:


5 click

FULL RENK
DIKSON - Saç boyaları


Damlalara düzelticiler

oksidasyona renkler ile karıştırılabilir damlarenk correctors :

bugün DIKSON palet şaşırtıcı bir yenilik ile zenginleştirilmiştir. DIKSON tarafından incelenen bu devrimci yeni laboratuvarlar kullanımkolaylığı ileseçkin ve özel renklerinkombine sonucu kaynaklanıyor. Özel tonları vesaçsağlığı için toplam açısından yoğun yansımalar sağlar. Bir oksidasyon saç boyasısonucu azaltmayı ya da yükselterekcorrectors FULL RENK eylemidir. Kullanılacak ürünmiktarı elde etmek istediğinizsonucuyoğunluğuna bağlı olarak değişir.

nüanslar : MAVİ 4 BROWNMORKIRMIZI. Sıvı doku ve krema boyama ile karıştırılması gerekirürünün kullanım kolaylığı içinkullanışlı damlalık. Düzeltmekullanımı,lekelenmedeklanşör hızını değiştirmez.
Kullanım yöntemi: TAM RENKLİ karışımı doğruuygulanabilirliği masaya talimatlarına göre. Tüm bileşenleri iyice karıştığından emin olun. Kapsamlı bir karıştırma doğru ürünün sonuç etkisi olabilir. FULL COLOR ilekarışım sonrakrem rengi çok yoğun hale gelir, ancak saç üzerinde etki hiçbir şekilde değiştirilmez. Profesyonel kullanım için özel olarak üretilmiştir. BLUdoğal seriye aittonları yumuşatmak için idealdirsıcak yansımaları (turuncu ve kırmızı) kapatmak için bir sayaç, renkli olarak kullanılır. Beyaz saç kapsama artırın. BROWNkırmızılar ve derin kırmızılar hariç bütün tonlarının renktonları kadar baharat kullanılır. KIRMIZI tüm renklerde kırmızıtonları vurgulamak için kullanılır. Kırmızı tonları özellikle tavsiyekırmızı morturuncubakırçikolatakahverengisonucu yoğunlaştırmaya maun. MOR kapalı davranırnötralize veya tüm renklerisarımsı renk tonları ve altın soğutma.
kutusu :. 10 ml'lik şişeler

Related

ÜCRETSİZ AFREA AMMONIA - DIKSON
DIKSON RENK EKSTRA PRİM - DIKSON
DIKSON RENK OTLAR - DIKSON
DIKSON proteinler RENK İPEK - DIKSON
AMMONIA ÜCRETSİZ RENK DIKSON - DIKSON
DIKSON RENKLİ EKSTRA SOĞUK SERİSİ - DIKSON
DIKSON RENK YILDÖNÜMÜ - DIKSON

X

privacy