INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


MIX БІО
MIX БІО - MIX-UP - Фарби для волосся

Rate this product:


0 click

MIX БІО
MIX-UP - Фарби для волосся


з екстрактами, що випливають з органічного сільського господарства і вітамін С

Дослідження переплутати , новий фарбування волосся крем з органічно випливає екстракти та вітамін с. Забарвлення базується на інноваційні технології, яка збільшує ефект колір захисту та зміцнення волокна волосся. Це передові продукт, який забезпечує ідеальний герметичність і кольору, максимальної узгодженості в загальний охоплення результати білий волосся дати надзвичайні блиск.

відтінки: 61 нюанси в природних серії , ПОПЕЛУ, Золотий , ПРИРОДНІ AUBURN, РОССІ , ШОКОЛАД, NUTTY Віола , Червоне дерево, , БЕЖЕВИЙ, і заклинання SUPERLIFT.

спосіб використання: вибрати окисного емульсії крем залежно від ефекту ви хочете досягти (10 Том 3% до темніше тон і колір відбілюється; 20 Том 6% для тон в тон забарвлення, , покриття білим волоссям, полегшити тон; 30 Том 9% для середніх освітлення 2 або 3 тонів; 12% том 40 для сильних освітлення 3 або 4 тонів). У неметалевих контейнера Змішайте одну частину крему і однієї частини і половину
окисних емульсії крем (1: 1 , 5). У разі використання ULTRA ОСВІТЛЕННЯ ЛОСЬЙОН серії відтінки суміш частиною крем і два з половиною частини окисного емульсії крем до 40 Том (1: 2 , 5). Рівномірно розподілити суміш підготовлені фарбувальної речовини на немиті волосся , залишаючи позують від 10 до 30 хвилин; потім акуратно промийте волосся теплою водою та зробити шампунь залишкове кольору (рН 4 , 5).

упаковка: 100 мл трубки.

X

privacy