.
2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


Зволожуючий шампунь і кондиціонер РЕМОНТ
Зволожуючий шампунь і кондиціонер РЕМОНТ - MOROCCANOIL - Шампуні для волосся

Rate this product:


1 click

Зволожуючий шампунь і кондиціонер РЕМОНТ
MOROCCANOIL - Шампуні для волосся


ШАМПУНЬ E BALSAMO RIPARATORI IDRATANTI

шампунь і кондиціонер ремонтників Зволожуючі призначені для ослаблені або пошкоджені фарбованого волосся, хімічних речовин і тепла сушіння. Вони відновлюють волосся занурюючи його в високо концентрованою формулою, багатої антиоксидантної аргановою олією, кератину реконструктивної і жирних кислот. Обидва продукти відновлює еластичність, зволоження і керованість. Формули не містять сульфати, фосфати і парабени, тому вони є більш безпечними для навколишнього середовища і не буде висихати, зникати або видалити колір волосся.

спосіб застосування : Ремонт Зволожуючий Шампунь, оскільки він використовує гідрофільну формулу високої концентрації, почніть з використанням великої кількості води, щоб перетворити шампунь в багатій і розкішній піну. При необхідності додайте ще води. Масаж волосся і шкіри голови. Промити і застосувати Ремонт зволожуючий кондиціонер.

Використання бальзаму : обережно видалити зайву воду і нанесіть невелику кількість бальзаму з високою концентрацією від коренів до кінців. Залиште на 1-2 хвилини. Добре промити.

X

privacy