.
2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


ВИЗНАЧЕННЯ КРЕМ CURLY
ВИЗНАЧЕННЯ КРЕМ CURLY - MOROCCANOIL - Гель і обробка волосся

Rate this product:


1 click

ВИЗНАЧЕННЯ КРЕМ CURLY
MOROCCANOIL - Гель і обробка волосся


CREMA DEFINIZIONE Річчі

хвилясті і кучеряве волосся можуть легко втратити своє визначення : у цих випадках, крем відновлює визначення Річчі. Передова технологія забезпечує тепловою активоване м'якість інтенсивний і активний чинник, щоб зберегти пам'ять про кучерявим волоссям, повного життя і завивають без годинника. Аргана масло і рослинний білок Detangle і приручити кучері, тому волосся залишається м'якою, завивають без і з великим рухом.

метод використання : Застосувати ліберальне кількість на чисту, підсушені рушником волосся рушником. Щоб включити і підвищення кучері, використовувати динамік. Для більш пом'якшених кучері, залишивши волосся висохнути природним шляхом.

Річчі Крем Визначення може також використовуватися, щоб оживити кучері і зменшити завивають протягом дня. Нанесіть дозу середини довжини до кінчиків, потім повторно в разі потреби. Ви можете використовувати додаткове тепло дифузора відновити пам'ять про їжака. Розробити і складіть кучері ви можете також використовувати інструменти, щоб нагріти затвердіння.

Related

ОБЛАШТУВАННЯ зволожуючий крем - MOROCCANOIL
ЛІКУВАННЯ - MOROCCANOIL
Інтенсивний крем CURLY - MOROCCANOIL
ПЕНА ФОРМИ Річчі - MOROCCANOIL
сяяти - MOROCCANOIL
СВІТОВИЙ ЛАК ДЛЯ ВОЛОССЯ - MOROCCANOIL
ЛАК ДЛЯ ВОЛОССЯ яскравого світла - MOROCCANOIL
ОБСЯГ MOUSSE - MOROCCANOIL
теплоізоляційний - MOROCCANOIL

X

privacy