2018
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський


SYNERGYCARE - ЕКСКЛЮЗИВНІ HAIR SPA
SYNERGYCARE - ЕКСКЛЮЗИВНІ HAIR SPA - IT&LY - Лікування - догляд за волоссям

SYNERGYCARE - ЕКСКЛЮЗИВНІ HAIR SPA
IT&LY

негайного ремонту

УФ вивітрювання , , технічних, послуги через погане харчування, гормональні дисфункції , часті Мийки і стрес є основними причинами зневоднення волосся. Результат: сухе волосся , тендітний, ламкими і схильні до розтріскування. Аналіз ринку показує, що понад 50% жінок мають сухого і пошкодженого волосся. Це питання викликає жінка відвідати салон для конкретних процедур і робить його більш схильні до купити професійний продукти слідувати терапії на дому. У цьому контексті , дослідження labs його & ли Hairfashion розробили ексклюзивних процедур, спеціально присвячений догляду та реконструкції особливо тендітні ламких волосся і сильно пошкоджені: оздоровчий ритуал, який дає м, якість і гідратації , нове життя вашого волосся. Вже з першого застосування можна побачити результати стовбурових підвищення і оптимальна продуктивності у відбудові волокна волосся.
ДОСКОНАЛОЇ ГАРМОНІЇ МІЖ ПРИРОДОЮ І ТЕХНОЛОГІЇ
Всі продукти: sles безкоштовно paraben безкоштовні , фарбувальної речовини, безкоштовно і епідеміологічної випробування.

ТЕРМО ДОГЛЯД КРАПЕЛЬ
Реструктуризація рідини спеціального попереднього лікування волосся дуже крихким. Його інноваційних формула з фіто-Keramix і зародки пшениці білки є ефективним від першого застосування , повертає тіло високо пошкодженого волосся.
Дії: , відновлення, відновлення живильний зволожуючий та відновлювальної.
упаковка: 12 ампул 25 мл.

ГЛИБОКА ДОГЛЯД ШАМПУНІ
Спеціальні Шампуні для слабких і ламких волосся особливо інноваційних формулювання безкоштовно сульфатів і збагачується з ексклюзивним фіто-Keramix і зародки пшениці білків. Загальнозміцнюючу дію мульти білковим комплексом захищає природних hydrolipidic фільм, що волосся стає м, яким і зволоженою.
Дії: , реструктуризація , відновлення, захисні миючий засіб та зволожуючий крем.
Тара: пляшок 250 і 1000 мл.

МАСКА ДЛЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ
Дорогоцінні реструктуризації маска для ламкими і пошкодженого волосся особливо. Наші ексклюзивні фіто-Keramix в поєднанні з зародки пшениці білків і керамідами утворюють захисну плівку на волосся. Контрольованих кислих рН гарантує кутикули закриття , , забезпечуючи захист і краще насіння.
Дії: , реструктуризація , відновлення, захисні живильний та відновлювальної.
Тара: пляшок 200 і 1000 мл.

КІНЦЕВА СКРІПЛЮВАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ
Особлива рідина реструктуризації пост ламких волосся лікування. Завдяки ексклюзивні фіто Keramix зародки пшениці білків і oligoelements завершується реструктуризації лікування надання корисних речовин для підтримки стовбурових і кератин структура поки дати нове життя вашого волосся.
Дії: restructurant , живильний і тонізуючу дію.
Пакет: 10мл флаконах у полі по 12 шт.

MULTIACTIVE СИРОВАТКА
Мульти активний реструктуризації рідини і конкретних поживних речовин і особливо чутливим волосся ламкими. Спеціальні формулювання збагачений фіто Keramix для внутрішньої реструктуризації та інноваційних багатофункціонального комплексу, який активується , створює сильною згуртованості з кутикули волосся, збільшення термостійкість до обриву. Захищає від сонячної радіації і перешкоджає утворенню Спліт закінчується. Результат: волосся, м, який і пружний , насичений.
пакування: Диспенсер пляшка 75 мл.

Related

Itely СИНЕРГИЯ ДОГЛЯД - КОЛІР XTEND - IT&LY
SYNERGICARE - МИТТЄВЕ ГЛАДКОЮ - IT&LY
PRO КОЛОРИСТ CON HYALU COLORPLEX - IT&LY
privacy policy