2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


MILK_SHAKE kondicionéry
MILK_SHAKE kondicionéry - Z.ONE - Balzámy na vlasy - masky

Rate this product:


0 click

MILK_SHAKE kondicionéry
Z.ONE - Balzámy na vlasy - masky


MILK_SHAKE kondicionéry

MAINTAINER CONDITIONER COLOR
Ochranný a hydratační kondicionér pro vlasy barvené vlasy coloratiCondiziona udržuje optimální rovnováhu vlhkosti vlasů a zachování integrity barvy. Je to stavkůže a vlasů dává dokonalý hřeben konzervační lepší a déle trvající barvu. S vůní sladkého mléka. Aktivní složky :. Mléčné bílkoviny a kaseinu, silikonové detangling prostředky, hydratační a podmíněné,exkluzivní Integrity 41 ®

SOLUTION VOLUME CONDITIONER
Kondicionér volumizzanteScioglie uzly a dodává objem na normální / jemné vlasy bez vážení dolů. Díky objemová složek pomáhá dát větší objem a tělo, prodloužení trvání kadeřnictví. Abse polysacharidů, bílkoviny z mléka, panthenol (provitamin B5), glycerin, aloe vera, hydratační a klimatizace prostředek, který díky příspěvku Guar Gum na vlasy vlákno, podmínkyvlasy a zlepšuje její pružnost ; Vitamin E s anti -oxidant.

INTENSIVE KLIMATIZACE FOAM
intenzivní klimatizace pěna pro suché a poškozené vlasy
Přispějte na suché a poškozené vlasy hluboké klimatizace, lepší ovladatelnost azdravá a vitální. Poskytuje lesk a hebkost, eliminuje statickou elektřinu. Speciální změkčovadla dát hlubokou hydrataci, takže vlasy plné tělo, měkké a lesklé s vůní sladkého mléka. Aktivní složky : mléčné proteiny, pšeničné a hedvábí výtažky z jahod, brusinky a aloe vera, vitamíny C, E a F, silikonové detangling látky, látky balené a hydratační, lešticí prostředky,exkluzivní Integrity 41 ® filtr solární.

KLIMATIZACE ŠLEHAČKOU

krémová pěna klimatizace a ochranné bez oplachování pro všechny typy vlasů

navržen speciálně k úpravě vlasů udržení optimální rovnováhu vlhkosti a zachování integrity colore.Lascia vlasy měkké, lesklé a plné vitality. Protein odvozený z předpokladu, mléka a restrukturalizacikortexu a kutikuly vlasů, speciální změkčovadla hydratují hluboké a dlouhotrvající a já Integrity 41 ® chrání barvu.

EAVE IN CONDITIONER
bez oplachování kondicionér pro všechny typy vlasů
Podmínkyvlasy přírodní nebo lehce suché poškozené vlasy hřebenem dávat větší po aplikaci klimatizačních nebo léčby. To dává dobrou rovnováhu ochranu vnitrozemských vod a zachování barvy vlasů. Aktivní složky :. Mléčné bílkoviny a kaseinu, rýže, olej a avokádo výtažky jahody, borůvky a papája, medový extrakt, speciální silikon, exkluzivní Integrity 41 ®, vitamín E, opalovací krém
Návod k použití :. sprej rovnoměrně do ručníkem vysušených vlasů, a to zejména na místech nejvíce poškozené vlasy

reparing VLASY ZPRACOVÁNÍ
Léčba opravit suché a poškozené vlasy
Hluboký opravy chemicky ošetřené nebo poškozené vlasy. Vyživuje do hloubky, což sílu a tělesnou strukturu. To dělávlasy vitální a měkké na dotek s zdravý a zářivý vzhled. Integrace hluboce bílkovin a hydrataci a zároveň chrání integritu barvy.
Aktivní složky : mléčné proteiny a kaseinu, výtažky z jahod, borůvek osiva a jojoby. Komponenta termoriscaldante způsobuje mírné, ale účinné otevření váhy umožňující hlubokou penetraci účinné restrukturalizace.
Instrukce pro použití na ručníkem vysušených vlasů, rovnoměrně celý obsah lahvičky, se zvláštním důrazem na délek a konců. Nechte působit 3 až 5 minutách. Pro velmi poškozené vlasy, zakryjte vlasy s víčkem a nechte působit 5 až 10 minut pod zdrojem tepla. Opláchněte a pokračujte s požadovaným stylem.

BEZÚHONNOST VLASY OPRAVA
Léčba opravář
Léčba opravy vlasy proteinový koncentrát.
Opravář koncentrovaný protein amino ideální k restrukturalizaci a posílení poškozené a chemicky ošetřené vlasy, zanechává ji jemnou a lesklé. Obsahuje organické máslo Muru Muru působením klimatizace a výživné.
návod k použití : distribuují celý lahvičku čisté vlhké vlasy, masážní dovolenou na 5/10 minut, poté opláchněte .

Related

MILK_SHAKE přírodních složek mléka, MASK - Z.ONE
MILK_SHAKE NATURAL BASE MASK - Z.ONE
MILK_SHAKE ACTIVE MASK JOGURTOVÉ - Z.ONE
MILK_SHAKE ACTIVE MASK MILK - Z.ONE

X

privacy