2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


COLOREVO OXY
COLOREVO OXY - SELECTIVE - Barva vlasů Vývojáři

Rate this product:


0 click

COLOREVO OXY
SELECTIVE - Barva vlasů Vývojáři


oxidační emulze

emulze formulovány tak, aby bylo dosaženo výborných výsledků ve spojení s COLOREVO. COLOREVO OXY je příjemně parfémovaný a použití ve spojení s COLOREVO záruky :Perfect Fit směsi, krytí bílých vlasů ; maximální lesk a barevnou stálost v čase; dokonalého vývoje svícení, snižuje riziko podráždění. K dispozici ve 4 variantách:. 10 svazků (3 %), 20 svazků (6 %), 30 + (9 %) a 40 svazků (12 %)
Aktivní složky : alfa - bisabolol,hlavní složkou silice získaná z květů heřmánku (Matricaria recutita) s uklidňující, zvláčňující, zklidňující a anti- zarudnutí
. způsob použití : , aby bylo dosaženo optimálního výsledku s COLOREVO, doporučujeme se vztahují k následujícím grafu pro výběr nejvhodnějšího okysličovadlo v závislosti na výsledku, kterého má být dosaženo. 10 obj.. pro ztmavení, zesvětlení až o 1 tón nebo tón v tónu, 20. díl. pro kompletní pokrytí bílých vlasů, tmavší nebo světlejší tóny 1-2, 30 sv. pro krytí bílých vlasů s bleskem 2-3 odstíny, 40 obj.. odlehčit 4-5 odstíny s COLOREVO blond, zesvětlit 4 odstíny s COLOREVO závada.
box :. 1000 ml lahve

Related

X

privacy