.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


TAC'TIL
TAC'TIL - FAUVERT PROFESSIONNEL - Gel a úprava vlasů

Rate this product:


0 click

TAC'TIL
FAUVERT PROFESSIONNEL - Gel a úprava vlasů


TAC'TIL

• SERVICE VOLUME / RICCI

VOLUM'TIL - plumping kapalina
Usnadňuje coiffage, zajišťuje perfektní kontrolu a velmi lehkou texturu. To dává objem a zanechává vlasy lesklé, hedvábné a měkké. To vám umožní dát vlasům při kartáčování požadovanou hlasitost.

LOOP - kudrnaté sprej
Ovládací prvky a definuje lokny, eliminuje krepatění. Je odolný vůči vlhkosti. Zajišťuje přirozené držení a flexibilní. Vlasy jsou lesklé a měkké kadeře a tonika. Pro maximální účinek kadeře, sprej na suché vlasy nebo sušené.

TAC'CURL - zesilovač uličník krém
Definuje kadeře přinášejí strukturu a lesk vlasů. Doma kudrnaté vlasy a transformuje je do měkké kadeře a lesklé.

• VYHLAZOVACÍ SERVICE

HOT'TIL - tepelné ochranné sérum pro čištění
Pro použití citlivém fénem, terasou nebo podle colorazioni.Graziekomplexní termo - ochranné a vitamíny, chrání vlasy před horkem, kartáčování usnadňuje a podporuje lesk barvy.

• SERVICE LESK

FLASH - sprej lesk
To se vypařuje konečný dotek sull'acconciatura dává výjimečný jas. Není tuk. Chrání proti vnějším agresí díky foto - komplex vitamin - obohacený patrona a zabraňuje dehydrataci. Od sprej na lehké doteky 25-30 cm od vlasů.

STRASS'TIL - mlha lesk
Jeho složení obohacené o kamélie olejsladkosti UV filtr dveře a brilance barvy vlasů. Nastříkejte tenkou vrstvu na 30 cm od vlasů.

• FIXING SERVIS

ULTIMATE - opar silnou fixaci
Formulář filmovou lesk a pevně stanovena. Pro maximální efekt fixačního roztoku, nastříkejte na suché vlasy a suché. Nestříkejte na plamen nebo na žhavé předměty.

TAC'FORM - Ultra fixační sprej
Poskytuje extra silný drží účes bez vysoušení nebo odstranění jas vlasů. Obsahuje chránič opalovací krém foto. Spray na místě tvarovaná účes s prsty, nebo 30 palců pro závěrečnou fixaci po dokončení kadeřnictví.

STRUCT'IL - gel účes - vedení extraforte
Ideální pro griffage řezy pochodovali. Definice a stanovení pohyby dávají k vlasům lesk a přirozenost. Umožňuje pracovat v pohybu reliéf vlasů. Vhodné pro všechny délky, s dlouhou životností.

TAC'GEL - extra silný gel
Extra silný fixační a efekt vinyl s maximální brilanci. Modeluje vlasy. Pohyby tisku pro extrémnější styly. Používá se také na suché vlasy pro by některé velmi tuhé ciocche.Non použití s ​​kartáčováním.

TAC'LAQUE - drží lak na vlasy
Dokonale Pevné každý účes na dlouhou konala durata.Fissaggio okamžiku.

• doručovat vyřezávané

WET'TIL - mokré
To dává tvar módních účesů, při pohledu na mokré a suché konstrukce dává lesk a přirozený pohyb.

Řinčet - živé vosk
Leštění účinek a proti krepatění a kadeře. Krystalová struktura tmavé a světlo, které kmitá. Poskytuje intenzivní lesk vlasů bez lepidla a bez kudrlinek, a to i ve vlhkém počasí.

TIL'GUM - vláknitá vosk
Vláknitá struktura a světlé s matným efektem. Pro nestrukturovaných stylů, nečesaná vlasy stropicciati.Separa dává formu a strukturu. Vhodné pro kroucení vlákna.

TAC'MAT - vosk matifiante (neprůhlednost)
Tento vosk Matifying modeluje a tvaruje vlasy na vůli v přirozeném pohybu, což brillantezza.Ideale pro všechny účinky nestrukturované trendu. Vymývá snadno s šamponem.

Related

X

privacy