2018
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


LIXPERFECTION
LIXPERFECTION - FREE LIMIX - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


LIXPERFECTION
FREE LIMIX - Léčba - Péče o vlasy


vyhlazení zacházení s esencí růže kyčle

Z opojnou vůní růže kyčle, divoká rostlina pocházející Andách Jižní Ameriky a používají Araucana Indů, kteří poprvé uznána jejich pozoruhodné vlastnosti a nutriční tonikum, narozený LIXPERFECTION, nový vzorec věnovaný hard -to - narovnat vlasy, kudrnaté a vzpurný.
Podstatou šípkový obrátit na účinných látek, které charakterizují různé produkty, LIXPERFECTION dělá kompletní ošetření pro lissage perfektní, přirozené, odolné a vlhkosti - důkaz, který je schopen utvářet vlasy pevně a dát, multi - smyslové zkušenosti.

VYHLAZENÍ SHAMPOO
Inovativní a revoluční produkt kombinuje hydratační vlastnosti krému s detergentem šamponem. Krémová ovoce přítomnosti hedvábnými proteiny, v kombinaci s podstatou šípek, Panthenol, aktivní rostlinné látky a nutriční funkce z cílené restrukturalizace, hrajeuklidňující, posilující a hlazení.
balení : láhve 250 a 1000 ml

VYHLAZENÍ Sprej
Zbaven vody, a to díkyaktivní vysoce selektivní avysoká koncentrace ceramidy, inhibuje vstřebávání cizích látek a možnost podráždění jevů.
balení : stříkací láhve 200 a 400 ml

EMULZE multivitamin zklidňující účinek
Vyhlazování krém, který obaluje vlasy, chrání před povětrnostními vlivy. Ideální pro vytvoření dokonale hladký styling účinek.
balení : 200 ml lahvička

ESSENCE CRYSTAL ROSE HIP
Skutečná krása léčba, která umožňuje vlasy, aby zůstali hladké a lesklé po dlouhou dobu. Akce laminování zábalyna vlasy v měkké pochvě, který chrání před vnějšími agresí a eliminuje statickou.
balení : láhve 50 a 100 ml

Related

SAVE COLOUR - BARVA RETAIN - FREE LIMIX
DERMOPURE - Sebocontrol - FREE LIMIX
REPAIR THERAPY - REKONSTRUKCE - FREE LIMIX
WAVYPERFECTION - FREE LIMIX

X

privacy