2018
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý


SYNERGICARE - INSTANTNÍ HLADKÉ
SYNERGICARE - INSTANTNÍ HLADKÉ - IT&LY - Léčba - Péče o vlasy

SYNERGICARE - INSTANTNÍ HLADKÉ
IT&LY

věnuje péče o vlnité vlasy a rebelové

Výzkum Labs to & ly vyvinuly exkluzivní ošetření speciálně věnována péče o vlnité a vzpurný. Již od první aplikace můžete vidět výsledky: vlasy ukázněnější, kompaktní a snadno se rozčesávají. Wellness rituál pro hedvábně hladké vlasy a dokonale jasné je INSTANTNÍ hladké. SYNERGYCARE okamžité hladké produkty dokázat, že může být dokonalé harmonii mezi přírodou a technologií , jsou všechny přísně Sles zdarma. Žádné Lauryl Síran sodný je, čističi, která často způsobuje podráždění, snižuje agresivitu šampon na pokožku hlavy a vlasy, při zachování přírodních krás. Celá linie je SYNERGICARE , ve skutečnosti, povrchově aktivní systém mimořádně jemné a kůže kompatibilní. Bez parabenů a formaldehyd, INSTANTNÍ hladké zajišťuje vyšší bezpečnost užití je hlavně pro ty, kteří s jemnou kůží. Použití konzervačních přísad k poslední generaci dermální přátelské snižuje riziko nežádoucí kožní reakce jako podráždění, svědění a zarudnutí. Všechny výrobky SYNERGICARE jsou bez syntetických barviv: barva hotového výrobku je mícháním jeho přírodních účinných látek bez přídavku jiných barviv. A konečně všechny produkty jsou dermatologicky testovány zaručit a respektovat konečnému spotřebiteli.

SMOOTHING ŠAMPON
Síran zdarma šampon pro kudrnaté a nepoddajné. Jeho vzorec, bohaté hraje jemný čisticí prostředek akce , respektuje hydrolipidický film, který obaluje vlasy vlákno a díky exkluzivní aktivní principy, dává vlasům lepší hydrataci a správy.
balení: lahve 250 a 1000 ml.
.
PEELINGOVÁ MASKA
Nutri disciplinární léčba pro kudrnaté a vzpurný. Vysoce kondicionér zástupci této bohaté tělový zábal obklopují kapilární vlákno hluboce hydratační a hluboké thr. Usnadňuje ovládání zacuchání přenechat vlasy jemné a velmi učenlivý zaniknout. Chrání proti vnějším vlivům a vlhkosti darování úžasný lesk. Vlasy jsou perfektně zabaleno, , lehkými, měkké a pozoruhodně hladký a ukázněně.
balení: lahví 200 a 1000 ml.

INSTANTNÍ HLADKÉ SÉRUM
Tepelná vyhlazující sérum vysoce hydratační suchý a kudrnaté vlasy. Hluboce vyživuje chloupku a trvalé akce ultra vyhlazování , odcházející vlasy hebké a disciplinovaný, světlo.
balení: flakon 150 ml.

VLHKOST ZÁTKOU
Konkrétní vlhkost kapky jsou ideální pro kudrnaté a vzpurný. Zajistit úplnou kontrolu nad zacuchání a ochranu proti vlhkosti a vnějším vlivům. Výsledek: dokonale hladké vlasy je měkká na dotek a lesklý lesklý efekt.
Velikost balení: 50 ml láhev.

NIKDY JIŽ KADEŘÍM
Stěrková vysoce fluidní krém pro vlnité a vzpurný. Chrání před teplem a usnadňuje vyhlazení s vysoušečem vlasů a deskou, zanechává vlasy měkké a disciplinovaný.
balení: automat balení 75 ml.

Related

ITELY SYNERGY CARE - COLOR XTEND - IT&LY
SYNERGYCARE - EXKLUZIVNÍ VLASY SPA - IT&LY
PRO KOLORISTA CON HYALU COLORPLEX - IT&LY
privacy policy