2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


NUTRY : suché vlasy
NUTRY : suché vlasy - NAPURA - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


0 click

NUTRY : suché vlasy
NAPURA - Léčba - Péče o vlasy


NUTRY : CAPELLI SECCHI

Exkluzivní ošetření

navrženy tak, aby dokonale neporušený a funkční keratin strukturu vlasů, díkyideální nutriční a hydratační chybí ve vlasech křehké, matné a suché.

M | 8 NUTRY
microproteins

Proteinový koncentrát určen k posílení vlasové vlákno, zvýšení kvality díky okamžité a dlouhotrvající hydrataci. Proteiny kašmíru integrovat do keratinu vlasů zlepšuje odolnost měkkost. Vodní extrakt Lily posiluje a zajišťuje vnitřní vlhkosti vlasů. Týdenní používání.
Balení : Lahvička 30 ml v krabici 5 ks.

S | 8 NUTRY
šampon

Specifický šampon pro suché vlasy, silným hydratačním - výživný. Proteiny Cashmere integrovat přímo do vlasového vlákna, obnovení optimální úrovně vlhkosti a opuštění vlasy hedvábné a velmi učenlivý. Současně proteinové extrakty z pšenice a Almond posílení a vyživují vlasy, hydratační ji na dlouhou dobu kvůli vytvoření pláště světla a dlouhou životnost. Vyrobeno z ultra- měkké přírodní povrchově aktivní SLS zdarma, vlasy, po šamponování, jsou objemné, měkké a lesklé. Týdenní používání.
balení :. láhve 200 a 1000 ml

C | 8 NUTRY CREAM CONDITIONER
klimatizace cream

Výživný krém pro krásu vlasů z intenzivní hydratační akci, zejména pro léčbustonky křehké a suché. Cashmere Proteiny, pšenice a mandle vyživují vlasové vlákno, zatímco extrakty Altea a Lily se vrátit energii na vlasy a hluboké hydrataci. Oleje z mimořádné lesk a hebkost. Unikátní a základní gesto, které revitalizuje, hydratuje a zlepšuje strukturu vlasů bez vážení dolů, obnovení jejich původní poslušnosti a tělo. Použití týdenní
Kontejner :. 200 ml tuba 750 ml lahvička

Related

BOX HLAVNÍ PROGRAM - NAPURA
ACTIVE : ANTI Lupy - NAPURA
Anagenní : DODATEK RŮSTU - NAPURA
BARVA : ošetřené vlasy - NAPURA
ENERGIE : POMOC FALL - NAPURA
PH : BIVALENTE CUTE a délkách - NAPURA
PRIME : PREVENCE A ÚDRŽBA - NAPURA
Čistit : Scalp Cleansing - NAPURA
RIKEIR : KERA - REKONSTRUKCE - NAPURA
S | 6 ACTIVE - NAPURA

X

privacy