2018
World kataloogi tooteid ja lisaseadmed professionaalsed juuksurid


eesti


EEST VÄRVI DEVERAUX
EEST VÄRVI DEVERAUX - SOCO - Juuksevärvid

EEST VÄRVI DEVERAUX
SOCO

EEST VÄRVI DEVERAUX

sõnastus 100% ammoniaagi-vaba ja ilma-parafenüleendiamiin-sobib igasuguste hotelli ja eriti piirkondadesse, mis on tundlikud ja kergesti ärritunud. toode, mis tagab naha ja juuste struktuuri eraelu. Dermatoloogiliselt testitud. Eest värvi Deveraux põhineb erakorralise hcs tehnoloogia (kõrge reguleerimise süsteem), professionaalne tehnoloogia, mis võimaldab ilma ammoniaagi, värvi, katte ja isegi need naised, kes on eriti tundlikud juuste ilu. Hcs tehnoloogia alused selle efektiivsus osav kombinatsioon 3 tegurid:
Viimase põlvkonna pigmendid, kõrge kvaliteedi ja kõrge puhtusastmega, stabiilne, keskendunud, jooksul juuksed lihtsalt tungida ja tagada valged juuksed ei tohi katta ja värvi erakorralise looduslikkuse ja sära.
ARGINIINI, aminohapete koostises looduslik niisutav faktor kapillaaride, mida teeb vedaja lähteainete (värvipigmente) ja restruktureerimise meetmeid juuksed. See hinnaline vara iseloomustavad väikesed molekulid, mis tungivad sügavale alla koor õhem kiud. Sel viisil arginiini lähteainete, seondudes soodustab kiiret levikut ning tagades ühtsuse eesmärkide saavutamiseks, vältides kõrge kontsentratsioon alustega kasutamist pestud juuste värvi.
Piimavalgud, eelkõige seoses naharakud.

toonid: 35 nüansse.

formaat: 50 ml.