2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


CONCEPT : شامپو
CONCEPT : شامپو - PLURA PROFESSIONAL LINE - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


0 click

CONCEPT : شامپو
PLURA PROFESSIONAL LINE - درمان - مراقبت از مو


CONCEPT : GLI شامپو

تعداد تقویت : سقوط تقویت شامپو. با تشکر از عملکرد مشترک جینسنگ و سبوس ، بازی هیجان انگیز و
تقویت ، اجازه می دهد گردش خون بیشتر پوست.

تعداد LISS REPAIR : ضد جعد و شکن گیسو شامپو صاف. عصاره تشکر از دانه کتان برای مو های چین دار موثر است، پردازش و استفاده قرار گیرد. فراکسیون چربی های اشباع نشده از دانه کتان ، ویتامین اجزاء F ، افزایش مو درخشش و بهبود ظاهر مو، ساخت آن آسان به شانه ، نرم و سالم است.

تعداد مرطوب : شامپو مرطوب کننده برای موهای خشک و sfuttati. با تشکر از شیر پروتئین ها، انجام یک عمل خاص بازسازی مرطوب مو در عمق، دادن انعطاف پذیری ، نرمی و راحت تر به شانه.

تعداد COLOR CARE اطلاعات : شامپو برای موهای رنگ لهستانی. با توجه به pH اسیدی آن ، انجاملهستانی موی خود رنگ و درمان می شود. تجدید رنگ ، به درخشش، تزکیه و پاک ، تعادل PH طبیعی پوست سر.

تعداد DYNAMIX : انرژی شامپو استفاده مکرر. با تشکر از فرمول ابتکاری آن ، به انرژی، درخشش و حجم را به مو که نیاز به شستن مکرر.

تعداد نرمال : نرماله شامپو ضد شوره سر. با تشکر از خواص سیب، یک ضد شوره خاص، به طور قابل توجهی کاهش لایه برداری از پوست است. تسکین دهنده را به پوست ، پاک عمیق به آرامی ، از بین بردن شوره سر بیش از حد چرب شود.

تعداد تخم مرغ : شامپو و تونیک. از آنجا که پروتئین و ویتامین D ، انجامترمیمی و نیرو ، آوردن مو شکننده و کسل کننده درخشش اصلی و موهای بدن نوعی از جوان و سالم.

تعداد کاکائو : strengthener بی طرف برای تمام انواع مو. برای استفاده مکرر از رایحه و عطر اغوا کننده، اثر تقویت کننده ، قادر به انتقال به مو احساس خوشایند از رفاه است که تنها کاکائو اهدا کنند.

تعداد وانیلی : volumizing مو خوب است. با کرم نرم آن است، به پروتئین شیر عطر ترکیبی از وانیل ، حجم می دهد و درخشش به مو ، و آن را سالم و جوان است.

تعداد ماست : مو تغذیه خشک و stringy. عمل بازسازی پروتئین در شیر ، اضافه کردن عطر ماست ، نرمی و silkiness.

تعداد HAIR دوش و BODY : شامپو حمام مرطوب کننده ضد نمک - PH 5.5. شستن مو به آرامی بازگشت پروتئین و ویتامین های لازم را برای شور و نشاط و زیبایی خود را.

تعداد در جعبه : بطری با اندازه گیری کلاه 420 میلی لیتر .

X

privacy