2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


CONCEPT : ماسک
CONCEPT : ماسک - PLURA PROFESSIONAL LINE - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


0 click

CONCEPT : ماسک
PLURA PROFESSIONAL LINE - درمان - مراقبت از مو


CONCEPT : LE MASCHERE

تعداد LISS REPAIR : ماسک صاف بزرک فر زدن ، برای مو های چین دار مؤثر ، پردازش و استفاده قرار گیرد. برای بزرک و ویتامین F ، آنها را صاف و آسان به شانه ، سر براه و سالم است.

تعداد COLOR CARE اطلاعات : ویتامین ماسک برای موهای رنگ. با توجه به pH اسیدی آن ، انجاملهستانی موی خود رنگ و درمان می شود. تجدید رنگ ، به درخشش اضافی.

تعداد تخم مرغ : ماسک نیرو مقوی. درمان لوازم آرایشی و بهداشتی با پروتئین و ویتامین B5 ، نشان می دهد که اصلی درخشش موهای شکننده و موهای بدن نوعی از جوان و سالم.

تعداد کاکائو : تقویت کننده ماسک برای انواع مو. درمان لوازم آرایشی و بهداشتی به تغذیه پروتئین شیر و بازسازی موهای خشک و مورد بهره برداری قرار مرطوب کننده عمیق، دادن انعطاف پذیری ، نرمی و راحت تر به شانه.

تعداد وانیلی : volumizing ماسک برای مو خوب است. با تشکر از پروتئین های شیر عطر ترکیبی از وانیل، می دهد حجم و درخشش ، آنها را سالم و جوان است. آن را می دهد کشش ، نرمی و راحت تر به شانه.

تعداد ماست : ماسک ماست مو خشک مغذی. عمل بازسازی پروتئین شیر، ترکیبی از عطر از ماست، این را به خصوص در مورد موهای خشک نشان داد ، stringy ، دشوار به شانه.

تعداد CARE SOLAR اطلاعات : ماسک ترمیم ، ضد نمک، ویتامین ها. مرطوب کننده و محافظ در برابر عوارض جانبی نمک و کلر در استخرهای شنا.


در جعبه : 300 شیشه میلی لیتر .

X

privacy