2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


SOS SCREEN SKIN
SOS SCREEN SKIN - SENSUS - محصولات ویژه برای مو

Rate this product:


0 click

SOS SCREEN SKIN
SENSUS - محصولات ویژه برای مو


کرم مانع ظریف و متراکم است که از پوست محافظت می کند از رنگ در رنگ ، اقدام به نرمی با تشکر از فرمول آن غنی شده با Meadfoam نفت و کره درخت روغن قلم.

در IHF SOS روب رنگ آمیزی پوست:
این towelette یکبار مصرف عملی و کاربردی که به شما اجازه می دهد برای حذف لکه ها از لوازم آرایشی رنگ از پوست است.
بسته بندی شده در گروه های پلی منحصر به فرد اجازه می دهد تا استفاده آسان و تضمین بهداشت و ایمنی.

از SOS اسکراب PURE
این محصول که آماده موهای رنگ به خدمات فنی است، به لطف تکنولوژی فرمول آن غنی شده با عصاره ساپوناریا است که عمیق پاکسازی اما مهربان.

از SOS HAIR COLOR روب
به آرامی حذف هر نوع اکسیداسیون رنگدانه لوازم آرایشی و بهداشتی از مو بدون تغییر در یکی از طبیعی است. با تشکر از فرمولاسیون های نوآورانه خود را ممکن است برای تبدیل فرایند اکسیداسیون رنگ ، از بین بردن مولکول رنگ ، بدون حمله به رنگ طبیعی مو. این محصول به خصوص برای تصحیح تمام و یا بخشی از رنگ مناسب است. فنی محصول ، اما فرموله شده در احترام کامل از مو. این هیچ سفید کننده قدرت یا ترشی.
SOS HAIR COLOR روب تضمین نگهداری از مو در شرایط ایده آل ، نرم و ابریشمی به لمس ، به لطف فن آوری خود را غنی شده با کره درخت روغن قلم و روغن نارگیل.

SKIN در HAIR SCREEN حفاظت اطلاعات
کرم مانع تنومند و ظریف است که پوست از رنگ در رنگ آمیزی محافظت می کند. محافظت و عمل می کند آرام به لطف فرمول آن غنی شده با کره درخت روغن قلم.

SKIN های SOS ساتن HAIR روب
SOS پوست لکه پاکtowelette یکبار مصرف عملی و کاربردی است که اجازه می دهد تا شما را به حذف لکه ها از لوازم آرایشی رنگ از پوست است. بسته بندی در کیسه های فردی اجازه می دهد تا برای استفاده آسان با تضمین بهداشت و ایمنی.

X

privacy