2018
קטלוג עולמי של מוצרים ואבזרים למספרות מקצועיות


עברית

Thanks
for your vote 👍

X


אנחנו יכולים לתקן את ...
אנחנו יכולים לתקן את ... - SHOT - שיער ג'לוגימור

Rate this product:


אנחנו יכולים לתקן את ...
SHOT - שיער ג'לוגימור


אנחנו יכולים ... FIX

FIX - חזק - לכה חזק
אחיזה קיצונית לתיקוןוהחליטה ליצור כל סוג של התספורת מבלי להשאיר שאריות. אינו משפיע על הצבע קוסמטי. נוסחת הגנהועמידה במים. בקבוק 350 מיליליטר.

FIX -ME - מדיומים אקולוגיים לכה
תיקון סוג מודולרית של מדיום, על מנת להבטיח תאימות מקסימלית של המבנה, אפילו את השיער הטוב ביותר, מאריך את dell'acconciaturae הנדלן. אינו משפיע על הצבע קוסמטי. נוסחת הגנהועמידה במים. בקבוק 350 מיליליטר.

MINI- FIX HARD - לכה חזקים לסביבה
אחיזה קיצונית לתיקוןוהחליטה ליצור כל סוג של התספורת מבלי להשאיר שאריות. אינו משפיע על הצבע קוסמטי על ידי הגדלתהבהירות. נוסחת הגנהועמידה במים.
100 מיליליטר בקבוקון.

מעלית - פלאשובחזרה
חדשני משתמש בשרפים טבעיים ותרם פעילים כדי ליצור כל סוג של התספורת. מתאדהומתייבש באופן מיידי. מודלויוצר תופעות קיצוניות וגמישועם כמה מברשת מלטף remodelsוממציא עוד מבט. בקבוק מיליליטר 200.

מה קורה - ספריי לשיער חזקים
מלוטשוקבועבאופן מוחלט נחוש ללא שקילה ולא שמנוני. אידיאלי ליצירת נפח ולתקן את כל תסרוקת ארוכת טווח.
בקבוק 400 מיליליטר.

אנחנו יכולים לשנות..
- לטלטל אותי קשה - מוס חזק במיוחד מוס ביצועים גבוהים אולטרהבהמתנה קיצונית שלהדור החדש. רפי פורמולה לחות עם אפקט אור. בקבוק 300 מיליליטר.
- לטלטל אותי - מוס מתולתל בינוני מיוחד הניסוח החדש מספק גמישות רבה יותרבסיבי השיער להגדיר ולפסל את השיער שלך הוא באופן טבעי permanentato המתולתל. בקבוק 300 מיליליטר.
RAPID CURL - קיפוד השפעת הנוזל מדגיש את התנועה של שיער מתולתל, נותן את גמישותו ומוצקות. הנוזל עשיר במיוחד בחומרים טבעייםוקרם לחות בעל ערך. בקבוק מיליליטר 200.
סטנד - ספריי מתנפחים בנוזלים אנטי תלתלים
ריסוס micromolecular ניסוח ללא שטיפה כדי להפוך את הגוף ונפח לשיער דק יותר אפילו. בקבוק מיליליטר 200.

X

privacy