2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


CLASSIC : LOSJONAS & Džiovintuvai šepečiu
CLASSIC : LOSJONAS & Džiovintuvai šepečiu - PLURA PROFESSIONAL LINE - Gelis ir apdaila plaukai

Rate this product:


0 click

CLASSIC : LOSJONAS & Džiovintuvai šepečiu
PLURA PROFESSIONAL LINE - Gelis ir apdaila plaukai


CLASSIC : LOSJONAS PHON ir šepečiu

Banner restruktūrizavimo antistatinis - iššukavimo plaukai - sunku
Su savo turtus mineralų ir vitaminų, esančių jo formuluotės, yra labai regeneruoja ir restruktūrizavimo veiksmų ant plaukų, suteikiant jai straordinata Aksamitność ir blizgesį. Tai ideali kaip iššukavimo, antiseptinis ir antistatinis, pre-ir post- kartų. Neapsunkina plaukų, suteikiant jam tinkamą maistą, po dažais, Perms, balinimas ir plaukų tiesinimo. Eteriniai plaukams sunku iššukuoti.
naudojimo būdas , jei norite gautipagrindinė prielaida kartus purkšti ant drėgnų plaukų produktas, tada pereikite prie stiliaus iš džiovyklos, arba suktukus. Kaip antistatinė per kartus, PLURA losjonas purškiamas ant šepetėlio, tada šukos.
dėžė: , 200 ml buteliukas su garintuvu.Banner ATMINTIS GEL
LCD linų sėklos
Atminties efektas yranovatoriškas bruožas šio gelio. Nepaprastas elastingumas ir atsparumas, kuris suteikia plaukams, paliekant plaukams natūralų judėjimo laisvę, neprarandant formos apibrėžtas. Drėgmės, vėjo ir streso, neturi įtakos stilių, užtikrinančią originalo forma stabilumui. Blizgantis, papildomo trumpas, šlapias atrodo natūralus ir ilgalaikis yratikras rezultatas šio naują formulę, turtingas skystųjų kristalų sėmenų.
naudojimo būdas . Taikyti sausų plaukų modeliavimo kryptis pagal kryptį
dėžė: , 100 ml buteliukas su dozatorius .

X

privacy