2018
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


SELIÀR MEILĖ
SELIÀR MEILĖ - ECHOSLINE - Gydymas - plaukų priežiūros

Rate this product:


SELIÀR MEILĖ
ECHOSLINE - Gydymas - plaukų priežiūros


ARGANO PLAUKŲ PASLAPTIS

3bteam-Brasil Cacau kosmetikos patirtis , Seliàr, yra elegantiškas ir lieknas grožio ritualas plaukams su argano aliejaus, kad apsaugo , apšvietimo, kanalai sustiprina ir atgaivina visų tipų plaukų be sveria žemyn. Daug vitamino E yra galingas natūralus antioksidantas , veikia kaip barjeras prieš senėjimo, ginti plaukus nuo laisvuosius radikalus. Visų formų, yra taip pat sustiprinta, linų sėklų aliejus yra žinomas dėl savo švelninamasis savybių magija, makes plaukų minkštas šilkiniai ir nuostabiai šviesus , . Galiausiai , šilko baltymai yra veiksmingi jų maitinamasis ir restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto suteikti kūno ir force be sveria žemyn.
SELIÀR yra padalintas į 3 šeimoms: ŠVIESŪS ARGANO , KERATINO, .

SELIÀR MEILĖ
Argano & platina

Grožio ritualas, kuri naudoja puikus apjungus platina , Argano aliejus, linų sėmenų aliejus ir šilko baltymai aktyvus principai visų formulių. Idealiai tinka , balintos šviesūs ir nurodė plaukų. Taip pat ant baltos ir pilkos spalvos plaukų.


BLONDE ŠAMPŪNAS-šampūnas blizgesio
Švelniai valo , neutralizuoja nepageidaujamų geltonais tonais ir įjungti šviesūs, regeneruoja dryželiais ir didina spalvų kontrastai.
pakuotė: 15 ml maišeliais , butelių 350-1000 ml.


ŠVIESŪS kondicionierius-kondicionierius blizgesio
Detangles maitina ir intensyviai , neutralizuoja nepageidaujamų geltonais tonais ir įjungti šviesūs, atstato dryželiais ir didina spalvų kontrastai be sveria žemyn.
pakuotė: 15 ml maišeliais , butelį 350 ir 1000 ml stiklainiuose.


ŠVIESŪS blizgesio serumas-serumas
Neutralizuoja nepageidaujama geltona atspindžiai , pašalina garbanos, drausminti ir apsaugoti plaukus šukuosenos formavimo metu.
pakuotė: 3 ml maišelį ir butelis 100 ml.

Related

PADARYTI -AGE - ECHOSLINE
SELIAR ARGANO - ECHOSLINE
SELIÀR KERATINO - ECHOSLINE
KROMATIK - ECHOSLINE
SELIÀR LIUKSO - ECHOSLINE
SELIÀR KROMATIK - ECHOSLINE

X

privacy