2018
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


LIXPERFECTION
LIXPERFECTION - FREE LIMIX - Gydymas - plaukų priežiūros

Rate this product:


LIXPERFECTION
FREE LIMIX - Gydymas - plaukų priežiūros


išlyginimo gydymo esmė erškėtis

svaiginantis kvepalų rožių klubo, laukinių augalų gimtoji į Pietų Amerikos Anduose ir naudoja araucana indų, kurie pirmą kartą pripažįstama puikių savybių ir maistinės tonikas, gimęs LIXPERFECTION, naują formulę, skirtą sunkiai ištiesinti plaukus, garbanotas ir maištingas.
Esmė Erškėtuogių posūkis į aktyvių ingredientų, kurie apibūdina skirtingus produktus, LIXPERFECTION daro pilną gydymą už lissage puikus, natūralus, tvirtos ir atsparios drėgmei, gebančią formuoti plaukus tvirtai ir suteikti, kelių jutimo patirtį.

švelninamasis šampūnas
Naujoviškas ir revoliucinis produktas apjungia drėkinamųjų savybių kremas su ploviklio šampūnu. Riebus vaisius šilko baltymų, kartu su Erškėtuogių esmės, pantenolis, aktyviosios žolelių sudedamosios dalys ir maistinių funkcijos iš tikslinio restruktūrizavimo, labairamina, įtvirtinimas ir švelninamasis.
paketą : buteliukai 250 ir 1000 ml

Banner švelninamasis MASK SPRAY
Neturi vandens, nesaktyvus labai atrinkti irdidelės koncentracijos keramidai, slopina kitų medžiagų absorbciją ir dirginimo reiškinių galimybę.
paketą : spray buteliukai 200 ir 400 ml

Banner EMULSIJA multivitaminų švelninamasis POVEIKIS
Švelninamasis kremas, apgaubia plaukus, apsaugodamas jį nuo elementų. Idealiai tinka kurti puikiai sklandžiai stiliaus poveikį.
paketą : 200 ml buteliukas

Banner ESMĖ CRYSTAL Erškėtuogių
Tiesa grožio salonų, kuri leidžia plaukų likti sklandžiai ir blizga ilgą laiką. Veiksmų laminavimo antklodėsį minkštą apvalkalą plaukai apsaugo nuo išorės agresijos ir pašalina statinį.
paketą : buteliukai po 50 ir 100 ml

Related

SAVE SPALVA - SPALVA IŠLAIKYTI - FREE LIMIX
DERMOPURE - Sebocontrol - FREE LIMIX
REMONTAS TERAPIJA - REKONSTRUKCIJA - FREE LIMIX
WAVYPERFECTION - FREE LIMIX

X

privacy