2018
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


GKI PAPILDOMOS APIMTIES
GKI PAPILDOMOS APIMTIES - NHP - Gydymas - plaukų priežiūros

Rate this product:


GKI PAPILDOMOS APIMTIES
NHP - Gydymas - plaukų priežiūros


APIMTIES SUTEIKIANTIS ŠAMPŪNAS
Be SLES, DEIVĖ parabenų ir dažų švelniavilnių gyvūnų plaukų ir silpnas

Valo efektyviai neutralizuoti švelniavilnių gyvūnų plaukų tendenciją tapti riebalų ir išeiti sunkiųjų greitai ir suteikia ilgai išliekantį apimtis nuo šaknų patarimų. Praturtintas ekologiški bambuko ekstraktas ir Fitoceramidi , , pertvarkyti ir sustiprinti pluoštas iš vidaus, palieka plaukai minkšti ir sodrios, atsparus. Suteikia elastingumą ir valdomumą , kovoja elektrostatinis ir suteikia jai sveiką ir šviesūs.
pakavimo: stiklo butelius nuo 250 iki 1000 ml.

SUDĖTINIŲ KAUKĖ
Paraben, s parafinai ir švelniavilnių gyvūnų plaukų be tonas dažai

Šviesos kaukė lengva išskalauti. Ekologiški bambuko ekstraktas yra daug amino rūgščių vitaminų ir mineralų maitina be sveria žemyn gaminti naudojami plaukai geriau ir sodrios; Fitoceramidi iš saulėgrąžų didinti sanglaudą tarp odeles, pagerinti elastingumas ir stangrumas, plaukų pluoštas. Daugiau didelės apimties plaukai yra purus ir energingas , pirkti daugiau stilių ir blizgesį.
pakavimo: buteliukas 250 ml ir 1000 ml stiklainiuose.

SUDĖTINIŲ PUTĖSIAI
Be alkoholio , tirpiklio ir parabenų plaukelis ir tonas

Šviesos putėsiai su organinių bambuko ekstraktas ir Fitoceramidi išplėsti apimtis ir suderinti ir vigor. Pagrindiniai sąjungininkas kirpykloje , suteikia ilgalaikę paramą ir formą, šukuosena, palieka plaukai minkšti ir blizga , . Yra stiebas su šiek tiek atgaivinti filmą, kuris apsaugo nuo dehidratacijos ir saugo plaukus nuo terminio ir mechaninio streso ir išorinio atmosferos veiksniams.
pakavimo: butelis su snapelis 300 ml.

X

privacy