2018
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Anagen : piemaksa IZAUGSMES
Anagen : piemaksa IZAUGSMES - NAPURA - Apstrāde - matu kopšanas

Rate this product:


Anagen : piemaksa IZAUGSMES
NAPURA - Apstrāde - matu kopšanas


Anagen : INTEGRATORE DI CRESCITA

Exclusive

ārstēšana, kas īpaši izstrādāta, lai integrētu dzīves cikla matiem. Diapazons ir veidota ar īpašu augšanas faktora :.Bifigen reducēšanās ®, ko Napura izstrādāts, lai veicinātu un palielinātu aktivitāti matu folikulu

S | 0 Anagen
šampūns

Specifisks šampūns, lai attīrītu maigi un pagarināt Anagen posms matu augšanu. Izmantojot savu apstrādājot ar vitamīnu H, superoksīda dismutase (SOD), īpaša augu ekstraktus, piemēram, lakrica, zaļā tēja un Saw Palmetto, stiprina matus, atjaunojot un aizsargājot tos no līdzekļiem, kas kavē izaugsmi. Virsmas, kas izmantota sastāvā ir ļoti delikāts un VZD maksas. Anagen SHAMPOO nes lielu vitalitāti matiem, dodot maigumu, apjomu un spīdumu. Ikdienas lietošanai.
kaste:. pudeles ar 200 un 1000 ml

T | 0 Anagen POST
flakons šķidruma

Šķidruma izstrādāta, lai apvienotu un optimizētu izaugsmi matiem. Anagen POST satur konkrētus augu ekstraktus, tostarp lakrica, zaļā tēja, un Apiņu, kas stiprina matus, atjaunojot un aizsargājot tos no līdzekļiem, kas kavē izaugsmi. Ārstēšana Anagen POST rada būtisku uzturvielu, kas veicina dabisko augšanu un uzlabo matu struktūru. Ikdienas lietošanai.
box. 8 ml flakons kastē 8 gab

Z | 0 Anagen ZONE
šķidrums spray

Koncentrēts šķidrums paredzēts integrēt un optimizēt matu augšanu konkrētās jomās skalpa. Anagen ZONE satur konkrētus augu ekstraktus, tostarp lakrica, zaļās tējas un Serenoa repens, kas stiprina matus, atjaunojot un aizsargājot tos no līdzekļiem, kas kavē izaugsmi. Ikdienas lietošanai.
box : 50 ml pudele .

Related

BOX HOME PROGRAMMA - NAPURA
ACTIVE : ANTI blaugznām - NAPURA
KRĀSA: matiem - NAPURA
ENERGY : palīdzot FALL - NAPURA
NUTRY : sausiem matiem - NAPURA
PH : BIVALENTE gudrs un LENGTHS - NAPURA
PRIME : profilaksi un apkopi - NAPURA
Šķīstīt : skalpa Cleansing - NAPURA
RIKEIR : KERA - REKONSTRUKCIJA - NAPURA
S | 6 ACTIVE - NAPURA

X

privacy