2018
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Pielāgot formas tērpu
Pielāgot formas tērpu - GERARDI - Frizieru piederumi

Rate this product:


Pielāgot formas tērpu
GERARDI - Frizieru piederumi


Gerardì pētījumi, ierosina un īsteno ātri laikus pielāgot, jo īpaši tiem, kuri vēlas pielāgot savas uniformas. Tikai 48 stundas par kuģošanu visā Itālijā sakarā ar augstu darba kvalitāti un profesionālismu darbiniekiem, darbuzņēmējiem un īpašniekiem, ka 40 gadu darbības laikā ir nodrošinātas pastāvīgas attiecības ar vairāk nekā 23000 klientiem, kas izplatīti visā Itālijas teritorijā. Uzņēmums ne tikai garantē kvalitātes ražojumus, bet arī nopietnas rūpes par vidi un cieņa pret klientu. Stils, kvalitāte, profesionalitāti, grafiks un atbalsts ir tas, ko raksturo Gerardì. Visi produkti ir sertificēti produkcijas
Itāļu (aušana, krāsvielām un iepakojuma) un ir iekrāsoti ar krāsas AECOTEC, sertificēts. Visi raksti par melno pretoties Dye Remover.

KIMONO, TONY
māksla. 239

Pieejami dažādās krāsās: melnā un brūnā ir rezistenti pret balinātāju. Audumi ir:
• Traipu izturīgs, pateicoties īpašu sastāvu var balināti (kaut gan krāsains) un ir izdevies izkvēpināt īpašu veidu traipiem, piemēram, matu krāsošanas.
• ANTISTIRO, pateicoties īpaša veida apstrādes jūsu mati nav stick uz tiem, un klientam nav nepieciešams nospiest, jo vienkārši izkarinātu to žāvēties, pēc mazgāšanas.
• Gatavo Itālijā.

X

privacy