2019
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


BLUE DECO pulveris - WHITE DECO pulveris
BLUE DECO pulveris - WHITE DECO pulveris - EXTREMO - Matu balinātāji

Rate this product:


2 click

BLUE DECO pulveris - WHITE DECO pulveris
EXTREMO - Matu balinātāji


skaistums frizūra

DECO POWDER BLUE irhlorkaļķi zila kompakts pastiprināta rīcība, lai sasniegtu perfektu blondīne ar maksimālu balināšanai. Tas darbojas ar vislielāko drošību un daudzpusību. Ideāli piemērots zibens ātrs un efektīvs līdz 7 toņos dabas vai krāsotiem matiem. Formula Ultra kompakts, tas nerada putekļu ietekmi sagatavošanas laikā, un izvairīties no ieelpošanas gaisā daļiņu. Satur mitrinošas aktīvās sastāvdaļas, kas saglabā veselību matiem. Zilas pigmentu ar anti - dzeltena rīcību formula padara to īpaši piemērotu metodēm, svītras vai izceļ gaisā vai aizsargājamām (folijas).

DECO balts pulveris irhlorkaļķi balts pulveris preparāts ar savu smago Negaistošu, pilna ar augstas kvalitātes sastāvdaļām un pigmentus zili violeta, nes lielisku balināšana ar jebkura metode (svītras, krāsas, saules apdegums, uc). maksimālā cieņa pret matiem, novēršot krāsas izmaiņas oranži dzeltena.

pielietojumu : , piemēroti cimdi, pāriet uz maisījumu labi vēdināmā vietā, ielej nemetāla bļodā un pievieno nepieciešamo devu mazās devās Oksidācijas emulsijas kamēr jums konsekvenci vēlama. Rūpīgi sajauc ar oksidētāju uz 10-20-30 vai 40 tilp ar maisījuma attiecībā 1:2
box : burkas 500 gr .

X

privacy