2019
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


RELAXARE
RELAXARE - ITELY - Matu taisnotāji

Rate this product:


0 click

RELAXARE
ITELY - Matu taisnotāji


RELAXARE

RELAXARE komplekts vidēja/STRONG ir gludināšana bez Thioglycolate ar bioloģiskās bioriduttore, Shea sviestu, saldo mandeļu eļļa un Split End
Komplekss. Novērš frizz un garantē maigumu un silkiness garumi.
Komplekts ir pieejams divās versijās:
- RELAXARE vidē: ideāli piemērots matu krāsu apstrādā un slepenu
- RELAXARE Strong: ideālu dabisko matu un izturīgs
iepakojums: 100 ml mēģenē iztaisnošanas krēms Relaxare + 140 ml pudelē Relaxare Neutral maisiņš pudelē Plusonda 15 ml

RELAXARE kopējais TAISNI ir phytokeratinagludināšanas sistēma. Taisni mati un extracompatti. Komplektu, ilgmūžīgs augstas veiktspējas nodrošina Gludināšanas extradefiniti un extracompatti taisni mati, likvidē frizz un nodrošina maigumu, spīdumu un silkiness garumi. Ideāli piemērots ļoti izturīgu un dabiski cirtaini.
iepakojums: iztaisnošanas krēms Relaxare + Relaxare Neutral pudeli no 140 ml + 15 ml maisiņš pudelē Plusonda 100 ml mēģenē.

RELAXARE NEUTRAL neitralizētāju ir krēmveida ar Shea sviestu un saldo mandeļu eļļa , lai saglabātu integritāti matus. Izmantot kopā ar Relaxare , lai saņemtu garantēto rezultātu.
iepakojums: 1000 ml pudele.

THERMOFLAT ir unikāls izlīdzināšanas un disciplinēt multiactive šķidruma aizsargā matus no termisko šoku pēc Gludināšanas pakalpojumi. Phytokeratina, aktivizē siltumu, atjauno no stublājā matus, kamēr Split End komplekss novērš split ends dibināšanu un likvidē Frizz. Ideāli, ja izmanto pirms trieciens žāvētājs vai plāksnes.
iepakojums: pudele ar 200 ml dozators.

Related

X

privacy