2019
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


ALOEKERATECH
ALOEKERATECH - TRICOART - Matu taisnotāji

Rate this product:


0 click

ALOEKERATECH
TRICOART - Matu taisnotāji


TECH KERATIN-ideāli taisna

Tricoart ienāk tirgū ar iztaisnošanas produktu revolucionārs. Uzņēmuma filozofija ir veidot un attīstīt inovatīvu produktu, bet ievērojot ražošanas lēmumu par hipoalerģiska bāzes ar augu ekstrakti. Izveidot īpašu produktu, piemēram, Gludināšanas ar šiem parametriem nav viegli, bet iespējams. Tas nozīmē, tomēr apzinās pārmaiņas, frizieris, specifiskas zināšanas (kaut arī vienkāršā) produkts, pareizu amata prasme, metodes, pieteikumi un slēdža darbības ātrums, kas ir absolūti subjektīvi, tas ir tāpēc, ka produkts nav izveidota piespiest, bet kas modulē funkcionālo aspektu matus, lai sasniegtu vajadzīgos rezultātus.
ALOEKERATECH ir paredzēts uzņemt trīs pakalpojumus uzreiz vai pa vienam, uz klientu prasībām un profesionāli:
• MATU IZTAISNOŠANAS, mati kļūst mīksta, gluda un strukturēta.
• IZTAISNOŠANAS režīmu visiem klientiem, kuri nav vēlas nokļūt Gludināšanas, bet vienkārši padarīt paklausīgs un vadāmību ar otas, matu žāvētājs, vai viņu frizūras.
• DEEP, ārstēšana matu FRIZZ, respektējot raksturlielums, vai tie ir viļņveida vai taisni.
Ja mēs runājam par ALOEKERATECH nerunājam par ārstēšanu ar formaldehīdu vai jebko citu, bet atšķirīgu attieksmi, kas respektē katra veida matu. ALOEKERATECH veido ŠAMPŪNS apjoma REDUKTORU 8.5 un TRENERIS.

1. solis: ŠAMPŪNS sagatavotājs pH 8.5
Šampūns sārmainas ieteicams pirms apstrādes. Attīra matus, atverot manikīra atvieglotu/veicināt attieksmi. ŠAMPŪNS attīra un noņem smērvielas vai silikona SAGATAVOTĀJS rīkojoties ar barjeru ietekmi uz matiem, ļaujot raksturīgo ārstniecības vielu uzsūkšanos. Nesatur formaldehīdu, sles, tapa, nātrija hlorīda un parabenzi.
iepakojums: 500 ml pudelē.

PHASE 2: Skābes tilpums-pH REDUKTORU
izmantot lietošanas pamācību: sakratiet pudeli, Iemēra 30/60/120 gr. Atkarībā no garuma matiem-metāla bļodā, uzvelciet cimdus un jāpiemēro, sākot no 1 cm no saknes.
iepakojums: 500 ml pudelē.

GLUDINĀŠANAS UN IZLĪDZINĀŠANAS ĀRSTĒŠANA
Izvietot produktu nodaļas izveide no 1-2 cm horizontāli, sākot no kakla skausta un gar garumus un padomus ar suku, ķemmēt caur un atstāt produktu 30 līdz 60 minūtes pozā. Vajadzības gadījumā saskaņā ar matiem, raksturojums, nodot to jau iekļautos nosacījumus vai klients (sānu līnijas u.c.) izteiktajām vajadzībām. Uzlika austiņas vai tieši zem siltuma avota un jāgaida, līdz procesa uzraudzības. Pārbaudiet jūsu matus, kad esat atvieglinātas, noņemiet UZMAVU un tās iestatīt, kā vēlaties.
IZSKALOT
Pēc uzklāšanas laika izskalo viegli un maigi (bez berzēt matu) produkta pārpalikums: lai izvairītos no pārmērīga skalošanas izmantošana starp vienu līdz pieciem ūdens bļodas un pārlej pār matiem, maigi masāža, ķemmēt caur ar plaša zobiem ķemme un atkārto skalošanas otro reizi. Sausu matu lisciandoli un dzelzs no 6 līdz 20 reizēm ar 170° C līdz 220° C temperatūru saskaņā ar matu struktūru. Saknes rīkosimies, vilces, esot tiptoe ārā bez kavēšanās. Pēc tam, kad divas vai vairāk dienu tīrīt jūsu matu ar vieglu šampūns bez SLES, vai pārstrukturēšanas masku un piemērot atvaļinājumu mitrinātājs pirms žāvēšanas.
Nesatur formaldehīdu, sles, tapa, nātrija hlorīda un parabenzi.
FRIZZ ĀRSTĒŠANA
Frizz atvaļinājumu 15/25 minūtes. Viļņainos matus, lai izplatītu produktu vienmērīgi gar garumus un padomus par ķemmēt caur un ļaujiet tai iekļūt, pēc kurām aizstāt masu parastā sprogainie frizūra, ja tie ir žāvēta ar difuzoru vai rudenī
Dabas žāvēti lank, atcerieties, ka pēc laika veltīta apstrādi, produkts nonāk Frizz nogludināšanu, ja nevēlaties mainīt pašreizējās iespējas sekot masas veidā.

Related

X

privacy