.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


TIGI COPYRIGHT © OLOUR połysk i LIFT
TIGI COPYRIGHT © OLOUR połysk i LIFT - TIGI HAIRCARE - Farby do włosów

Rate this product:


0 click

TIGI COPYRIGHT © OLOUR połysk i LIFT
TIGI HAIRCARE - Farby do włosów


TIGI COPYRIGHT © OLOUR połysk i LIFT

POŁYSK
Semi-trwałe zabarwienie w kremie całkowicie mieszalny i wolne od amoniaku, oferuje nie agresywny ton na sygnał do włosów. Kolory, które może trwać do 20 prań, nieznacznie zmniejszenie intensywności po każdym szamponem.
instrukcja obsługi: dotyczą i wysuszone ręcznikiem włosy, za pomocą miski i pędzel. Aplikacji na Virgin włosów: mix/TIGI copyright © odcieni połysk olour chcesz z jego TIGI aktywator krem copyright © olour od 1,5%, 8,5 5 volumes/volumes/volume/6% 2,55% lub 20; Nałóż miksturę bezpośrednio na korzeń, średniej długości i końce i pozostaw na 20 minut.
opakowanie: 60 ml probówce.

WINDA
Trwały kolor, który rozjaśnia, neutralizuje i zanika w jednej aplikacji. Maksymalnie 5 poziomów rozjaśnienia na naturalne włosy. Nadaje się na naturalne włosy, jasny lub ciemny. Czas 35 minut (do 45 minut na włosy odporne) migawki.
metody stosowania: zastosować TIGI copyright © olour wyciąg na włosy suche, nieumyte, za pomocą miski i pędzel. Stosowanie na skórę głowy lub włosów z krem TIGI aktywator copyright © olour (maksymalna 40 volumes/12%). Aplikacji na Virgin włosów: wymieszać cieniu TIGI copyright © olour wyciąg będzie z jego aktywator krem copyright © olour z 5 volumes/1.5%, 8,5%, 6 volumes/volume/2.55 20%, 30% lub 40 woluminów/Tom 9/12%. Nałóż miksturę w 2,5 cm na korzenie, połowy długości do końcówki. Pozostawić na 20 minut. Wymieszać i nałożyć na korzenie. Pozostawić na 35 minut (do 45 minut na ciemniejsze włosy/gruby i odporne).
opakowanie: 60 ml probówce.

X

privacy