2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


linia Biorigenol
linia Biorigenol - CALMAR - Włosy żel i wykończenie

Rate this product:


0 click

linia Biorigenol
CALMAR - Włosy żel i wykończenie


olej

bez oleju
Produkt Action uniwersalna do wszystkich typów dicapelli. Wzbogacony o naturalne proteiny svolgeun'efficace działaniu ochronnym i restrukturyzacji. Chroni suche włosy przez otoczenie go cienką warstwą, która sprawia, że ​​błyszczące i miękkie obszerne. Na tłuste włosy daje objętość i nietłusty.
Szczególnie nadaje się do suszenia rozdmuchiwaniem do jej diselettrizzanti. Świetne zarówno na mokrych i suchych włosach, skuteczny przeciwko rozdwojone końcówki, utrzymuje włosy miękkie i gładkie.
Sposób użycia : Nałożyć na wilgotne lub suche włosy, grzebień dla łatwej instalacji i dokonać stylizacji. Bardziej obfite pozwala na tworzenie fryzur z mocą mokro.
okno : 200 ml butelka /> Biorigenol Mousse Miękki
Piana lekko utrwalający. Jego formuła bezalkoholowy szanuje naturę włosy pozostawiając ją miękką, puszystą i lśniące.
Sposób użycia : Po umyciu włosów benei zimnica ręcznikiem. Wstrząsnąć butelkę i stosować odpowiednią ilość musu na włosy według żądanej objętości. Równomiernie rozprowadzić produkt z grzebieniem. Biorigenol mus Puu być również stosowany na suche włosy.
okno : 250 ml butelka /> Biorigenol Strong Mousse
Pianka utrwalający mocny. Jego formuła bezalkoholowy szanuje naturę włosy pozostawiając ją miękką, puszystą i lśniące.
Sposób użycia : Po umyciu włosów benei zimnica ręcznikiem. Wstrząsnąć butelkę i stosować odpowiednią ilość musu na włosy według żądanej objętości. Równomiernie rozprowadzić produkt z grzebieniem. Biorigenol mus można również stosować na suche włosy.
okno : 250 ml butelka

Related

X

privacy