.
2021

Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerówpolski

Thanks
for your vote 👍

X


FOR WIZARDS
FOR WIZARDS - DAVINES - Włosy żel i wykończenie

HERE YOU BUY
at the BEST PRICE
on the market

QUI COMPRI
al MIGLIOR PREZZO
del mercato

Rate this product:


31 click

DAVINES ❤️
Włosy żel i wykończenie
FOR WIZARDS


New professional
E-COMMERCE

stylistyka i wykończenie
Davines oferuje szereg wyjątkowych i wyrafinowanych produktów, które pozwalają grać kreatywnie rozwijać się w autentyczny i oryginalny wyraz stylu. Materiały i nietypowe zmiany artyści, znane jako prawdziwych narzędzi artysty, idealne do pracowni rzeźbiarskiej włosy. Sukces linii do stylizacji i wykończenia z wysokiej jakości produktów, różniących się czynników majątku i różnych efektów, jak określono w odpowiednich ilościach, jestprzedmiotem rosnącego zainteresowania ze strony użytkowników końcowych,bohaterem procesu twórczego strona fryzjer w wykorzystaniu kreatorów do dostrojeniu.

N. 11 Klej do WIZARD
Klej uniwersalny, bardzo szybkiego ustawienia, idealne do tworzenia ekstremalnych architekturę z włosami. Włóknista struktura, połączenie najnowszej generacji żywic i roślinnych surowców uzyskanych z pszenicy durum, dzięki biotechnologii, zapewnia elastyczną stylizację.

N. PROSZEK DO 12 CEMENT KREATOR
Proszek Karburyzatorrozpuszczalny niewyczuwalny proszek, który po zmieszaniu z produktami do stylizacji w wosku, kremu, żelu lub mus, pozwala zwiększyć moc mocującą produktu. Składa się wyłącznie oraz żywic szlachetnych, konfigurowalny stylizacji do jednego poziomu.

Related

Orea Malia - DAVINES
Denis Allegri Fryzjerzy - DAVINES
Rzeczywistość przez Fabio Zaffignani - DAVINES
OKREŚLENIE Davines - DAVINES
N. 13 maty tworzącej grunt dla WIZARDS - DAVINES

X

privacy