2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


Xtro FINISH
Xtro FINISH - XTRO' - Włosy żel i wykończenie

Rate this product:


0 click

Xtro FINISH
XTRO' - Włosy żel i wykończenie


ECO SPRAY - 10 x formuła - Ultra Strong
Nie Hairspray gazu z mocną siłą holdingowej o fryzury, które wymagają ultra nowoczesną stylistykę i wysokie obroty. Schodzi z kilkoma pociągnięciami pędzla, nie pozostawiając osadu.

okno :. 350 ml butelka, fl.oz 11.83

XTREME GEL - formuła x 10 - Ultra Strong
Modelowanie żel mokry z panthenolem, oparty na formule od majątku profesjonalny Ulta silne i elastyczne dla nowoczesnych fryzur i twórczy.
okno : 200 ml tubka, fl.oz 6.76.

DRY OIL
Nie olej olej, płyn do modelowania włosów. Idealny do wszystkich rodzajów włosów, tworzy powłokę na naskórek włosa, dzięki czemu elastyczność i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Nietłusty i niebrudzący.
okno : 150 ml butelka, fl.oz 5.07.

żylasty WAX
Wosk stopiony wosk kandelila miękką nie efekt błyszczącegoutrwalającym. Profesjonalna formuła, która pozwala na stworzenie nowego trendu pożądany wpływ na poszczególne pasma włosów.
Sposób użycia : rozprowadzić niewielką ilość roztopionego wosku na dłoni to pracy z palcami, i stosowaniu produktu z nici nawłosy suche i czyste
. okno : 100 ml słoik, fl.oz 3.38.

CRYSTAL
Innowacyjny produkt oparty na Oryza sativa zabiegi kosmetyczne na włosy suche, matowe. Jego lśniące i jedwabiste daje połysk włosów chroniąc je przez tworzenie rozdwajaniu.
Sposób użycia : , umieścić kilka kropel na dłoni i zastosować masując włosy, a następnie wytrzeć do sucha. Może być stosowany zarówno na mokrej i suchej włosy.
okno :. 50 ml szkło, fl.oz 1.76

Related

X

privacy