.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


WEGAŃSKIE CZYSTE ROZWIĄZANIE
WEGAŃSKIE CZYSTE ROZWIĄZANIE - ENVIE - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


0 click

WEGAŃSKIE CZYSTE ROZWIĄZANIE
ENVIE - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


BALSAMY, MASKI I KLIMATYZACJI

BALSAM DO WŁOSÓW STRAT ZAPOBIEGANIA KOBIETA
Wegańskie formuła zawiera ekstraktów i olejów roślinnych, takich jak Baobab, chmiel, Trigonella, szałwia i saw Palmetto, przynosząc pokarm do cebulki włosa, promowania wzrostu włosów i wzmocnienia struktury.
instrukcja obsługi: Użyj fiolce dwa razy w tygodniu przez pierwsze 15 dni leczenia, a następnie jedną fiolkę na tydzień, masowanie produktu na skórę głowy przez kilka minut. Zobaczysz rozwoju lekkie zaczerwienienie i lekkie uczucie w leczonym obszarze: tej reakcji jest wskazanie korzystny wpływ substancji czynnych w fiolce.

BALSAM DO WŁOSÓW STRAT ZAPOBIEGANIA MĘŻCZYZNA
Wegańskie formuła zawiera ekstraktów i olejów roślinnych, takich jak ekstrakty chmielu, Ginko biloba, Trigonella, szałwia i saw palmetto, które stymulują skórę głowy funkcje metaboliczne, wzmacnianie korzenia i promowania wzrostu włosów.
instrukcja obsługi: Użyj fiolce dwa razy w tygodniu przez pierwsze 15 dni leczenia, a następnie jedną fiolkę na tydzień, masowanie produktu na skórę głowy minut. Zobaczysz rozwoju lekkie zaczerwienienie i ciepło w obszar poddany, Reakcja ta jest wskazanie korzystny wpływ substancji czynnych w fiolce.
pakiet: 10 fiolek w opakowaniu 10 szt.

WOLUMIZACJĘ SPRAY BALSAM WYSOKI POZIOM OCHRONY
bez spłukiwania
Wegańskie formuła zawiera ekstraktów i olejów roślinnych, takich jak białka nasion, wapno i pszenicy Aloe Barbadensis, lnu, zapewniając objętość i połysk włosów, cienkie i kruche i chronić je przed nadmiernym ciepłem i płyty.
instrukcja obsługi: umyć włosy i wyeliminować nadmiar wody, spray i grzebień włosów, a następnie przejść z suszenia (suszarki lub prostownicy).
opakowanie: butelka 250 ml.

NAWILŻAJĄCA MASKA DO SUCHYCH, KRĘCONYCH WŁOSÓW
Wegańskie formuła zawiera ekstraktów i olejów roślinnych, takich jak olej z nasion lnu, Macadamia, aloes, arniki i witaminę E, które przynoszą wilgoć do włosów, jednocześnie eliminując elektryzowaniu się włosów i suchość.
instrukcja obsługi: użyć 10 ml kremu do rozpowszechniania go od nasady do Porada z grzebienia, pozostawić na 3 minuty, następnie spłukać. Twoje włosy będą miękkie i błyszczące. Zaleca się stosować po szampon do włosów suchych, kręconych ENVIE WEGAŃSKIE.

PROSTOWANIE ODŻYWKA
Wegańskie formuła zawiera ekstrakty i oleje roślinne, takie jak słodkich migdałów, Macadamia, bambusa ekstrakt, oprócz witaminy E oraz prowitaminę B5, z wygładzaniem efekt i naprawami struktury kapilarnej.
sposób użycia: stosować 10 ml Krem grzebień z głównego Porada, pozostawić na 3 minuty a następnie opłukać, usunąć nadmiar wody i suszyć za pomocą płytki do prasowania. Zaleca się używać po umyciu włosów szamponem Weź gładkie ENVIE WEGAŃSKIE.
opakowanie: 250 ml probówek.

Related

MA SZCZEGÓLNE - ENVIE
WYŚLIJ BIAŁKA MLEKA - ENVIE
ENVIE KERATYNY - ENVIE
ZAZDROŚĆ ARGAN - ENVIE
ENVIE POLEROWANIA, WOLUMIZUJĄCYCH, CIEKŁYCH KRYSZTAŁÓW - ENVIE
ZAZDROŚĆ MACADAMIA - ENVIE
ZAZDROŚĆ CZŁOWIEKA - ENVIE
WEGAŃSKIE CZYSTE ROZWIĄZANIE - ENVIE
RIGENERA: SYSTEM SMK - ENVIE
ENVIE MURUMURU WEGAŃSKIE MASŁO CZYSTE ROZWIĄZANIE: - ENVIE
ENVIE KOLAGENU - ENVIE
ENVIE ROZTWÓR CZYSTEGO WEGAŃSKIE: SCULP BALSAM, OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO - ENVIE
ENVIE ROZTWÓR CZYSTEGO WEGAŃSKIE: SCULP BALSAM SEBUM REGULATOR - ENVIE
PURE WEGAŃSKIE ROZWIĄZANIE: AKTYWOWANIE PŁYN ŚCIĄGAJĄCY ENVIE SCULP - ENVIE
ENVIE ROZTWÓR CZYSTEGO WEGAŃSKIE: ZŁUSZCZAJĄCY PEELING - ENVIE
ENVIE WEGAŃSKIE CZYSTEGO ROZTWORU: MASAŻ PEELINGUJĄCY KREM - ENVIE
ENVIE PO KOLOR - ENVIE
ODBUDUJ: SMK PLEX - ENVIE
BOTOX włosów 24 k - ENVIE

X

privacy