2018
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


COLORDESIGN : Hairdesign
COLORDESIGN : Hairdesign - COLOR DESIGN - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


COLORDESIGN : Hairdesign
COLOR DESIGN - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


REKONSTRUKCJA

• Linia REKONSTRUKCJA
Ceramidy A2 i keratyny
Zapewnia zniszczone włosy i łamliwe dodatek z amino strukturalnych w stanie odbudować swoją naturalną strukturę, zastępując składniki utracone w wyniku intensywnych zabiegów technicznych. Połączone linia produktów pozwala uzyskać widoczne rezultaty od pierwszego zastosowania.

SZAMPON REKONSTRUKCJA
Szczególne substancje czynne o produkcie, keratyny i ceramidu A2 dostarczają nowych aminokwasy strukturalne do włosów, dzięki czemu od razu miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.
okno : 300 ml butelka.

REKONSTRUKCJA MASKA
Jest to najbardziej aktywna linia produktów wzbogacone keratyny i ceramidu A2. Oprócz rekonstrukcji uszkodzonych lub osłabionych włosów, sprawia, że​​prętWiele aminokwasów strukturalnych oraz wywierają bardzo nawilżający i zmiękczający zarówno na włosy i skórę głowy. Pod koniec leczenia,włosy będą miękkie i jedwabiste.
okno :. , wąż 200 i 500 ml słoik

OIL REKONSTRUKCJA
Jestnajistotniejszego nośnik substancji aktywnych, restituitivi i środki zmiękczające. Chroni zarównozarównowłosów na skórze głowy,włosy nosi bardzo wysoka ochrona kąpieli słonecznych i solarium, to działanie ochronne skóry głowy zabiegów technicznych, takich jak kolorowanie i trwałe. Świetne Detangling, dodaje się dorekonstrukcji krem wzmacnia ochronę i odbudowę włosów.
okno : 10 ml fiolki w opakowaniu 12 sztuk. i 300 ml butelka.

MOUSSE OTRĘBY odżywcze i NAWILŻAJĄCY
Dzięki wysokiej zawartości białka naturalnego otręby, nawilża i odżywia włosy traktowane. Można go również dodać do mieszanki do barwienia lub stałym, w celu ochrony włosów i sprawiają, że miękkie i giętkie, podczas gdy procesory. Jest opracowany w celu nawodnienia i rozplątać włosy, działa jakodżywka urlopu w chroni włosy z jego białek.
okno : 250 ml butelka .

X

privacy