2018
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski


SYNERGICARE - INSTANT SMOOTH
SYNERGICARE - INSTANT SMOOTH - IT&LY - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

SYNERGICARE - INSTANT SMOOTH
IT&LY

przeznaczony do pielęgnacji włosów kręconych i rebeliantów

Badania laboratoryjne to & ly opracowali ekskluzywnych zabiegów specjalnie przeznaczony do pielęgnacji kręconych i zbuntowany. Już od pierwszej aplikacji można zobaczyć wyniki: włosów jest bardziej zdyscyplinowany, kompaktowy i łatwo się rozczesują. INSTANT SMOOTH jest Spa rytuał dla włosów jedwabiście gładka i doskonale jasne. Produkty SYNERGYCARE INSTANT SMOOTH udowodnić, że może być harmonia między natura i technologia , są całkowicie darmowe Sles. Nie Laurylosiarczan sodu jest do mycia, które często powoduje podrażnienie, zmniejsza agresywności szampon na skórę głowy i włosy, poszanowaniu naturalnego piękna. Cała linia jest SYNERGICARE , w rzeczywistości, środek powierzchniowo czynny system bardzo delikatny i zgodny z skóry. Nie parabenów i formaldehydu , INSTANT SMOOTH zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania jest głównie dla osób z delikatnej skóry. Stosowanie konserwantów do ostatniej generacji skórne przyjazny zmniejsza ryzyko reakcji niepożądanych skóry jako świąd podrażnienie i zaczerwienienie. Wszystkie produkty SYNERGICARE są wolne od barwników syntetycznych: kolor gotowego produktu jest wynikiem mieszania jej naturalnych składników aktywnych, bez dodatku innych barwników. Wreszcie wszystkie produkty są testowane dermatologiczne gwarancji i szacunek dla konsumenta końcowego.

SZAMPON WYGŁADZANIE
Siarczan darmo szampon specjalnie dla kręconych i niesforne. Jego formuła, bogaty odgrywa delikatne działanie detergentów , szanuje film hydrolipidowy, który otacza włókna włosów i dzięki ekskluzywnej czynnych, nadaje włosom lepsze nawilżenie i zarządzania.
opakowanie: butelki 250 i 1000 ml.
.
WYGŁADZANIE MASKI
Nutri dyscyplinarne leczenie kręconych i zbuntowany. Wysoce agentów klimatyzacja to Zawijanie bogaty ciała ogarnęła thr głęboko nawilżający i głębokie włókien kapilarnych. Ułatwia kontrolowanie elektryzowaniu się włosów, pozostawiając włosy miękkie i bardzo posłuszny na gniecenie. Chroni od czynników zewnętrznych i wilgotności darowizny niesamowity połysk. Włosy są idealnie zapakowany, , światło, miękkie i niezwykle gładkie i zdyscyplinowany.
opakowanie: butelki, 200 i 1000 ml.

BŁYSKAWICZNE SERUM GŁADKIE
Termiczne prostowania surowicy wysoce nawilżający suche i kręcone włosy. Głęboko odżywia włosa i trwałe działania ultra wygładzania, pozostawiając włosy jedwabiste i zdyscyplinowany' światło.
opakowania: flakon 150 ml.

WILGOTNOŚĆ KOREK
Krople określonego wilgoci są idealne dla kręconych i zbuntowany. Zapewnia całkowitą kontrolę elektryzowaniu się włosów i chroni przed wilgocią i czynników zewnętrznych. Wynik: idealnie gładkie włosy są miękkie w dotyku i błyszczący efekt błyszczący.
rozmiar pakietu: 50 ml butelka.

NIE WIĘCEJ ELEKTRYZOWANIU SIĘ WŁOSÓW
Termoaktywne wysoce płynne balsam dla kręconych i zbuntowany. Chroni przed ciepłem i ułatwia prostowanie z suszarką do włosów i płyta , pozostawiając włosy miękkie i zdyscyplinowany.
opakowania: dozownik butelki 75 ml.

Related

ITELY SYNERGY CARE - KOLOR XTEND - IT&LY
SYNERGYCARE - EKSKLUZYWNE HAIR SPA - IT&LY
PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX - IT&LY
privacy policy