2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


BIOMED HAIRTHERAPHY - BUDYNEK korekty
BIOMED HAIRTHERAPHY - BUDYNEK korekty - SOCO - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


1 click

BIOMED HAIRTHERAPHY - BUDYNEK korekty
SOCO - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


BIOMED HAIRTHERAPHY - LINEA budowanie

Podczas swojego życia,włosy przechodzi różne rodzaje stresu : Powtarzające się pędzlem, częste usługi techniczne, czynniki zewnętrzne. Wynik jestsłaby i włosy, że jest cienka pogorszyła, kruche i trudne do wyleczenia. W tych warunkachwłosów musi być traktowane od wewnątrz i schronienie z zewnątrz, musi zostać wzmocniona i zregenerowana odzyskać jędrność, siłę i blask w oryginale. Konieczności interweniowania w leczeniu rekonstrukcji włosów jest bardzo filcu i jest poprzeczny do różnych typów włosów i anomalii. Z laboratoriów urodzonych SOCO linię budowania, formułowane z substancji czynnych jakość i wydajność, łatwy w użyciu, przyjemny w użyciu i może zagwarantować natychmiastowe wyniki, i bardzo skuteczne.
ACTIVE :
- Oleje roślinne z upraw ekologicznych : olej arganowy i olej z awokado właściwościach nawilżających, odżywczych, nawilżających i ochronnych
.- Neovityline * : jestaktywne odżywczo- regenerujący wynikające z biotechnologii. Wyciąg z cytoplazmie Kluyveromyces drożdży, bogaty w peptydy, elementy i niezbędne aminokwasy śladowe.
Preparaty zawierają również keratynę i silikonowego materiału aktywnego, który przywrócić włosy.
* Neovityline jest zastrzeżonym znakiem towarowym Grupy ISP.
B.F.H. System jestzorganizowany i profesjonalnym leczenie, które prowadzi się w trzech etapach. Każdy etap ma określony cel. Efektem końcowym jest zapewniona przez synergii trzech produktów i ich składników aktywnych.

BUDYNKU Line up
B.F.H. System jestzorganizowany i profesjonalnym leczenie, które prowadzi się w trzech etapach. Każdy etap ma określony cel. Efektem końcowym jest zapewniona przez synergii trzech produktów i ich składników aktywnych :
- Organic : olej arganowy i awokado ;
- Biotechnologia : niovitilyne, jak aloes i keratyna.


BOOSTER szampon
Krok 1 : Szampon przygotowujący /> To działa na naskórek usuwanie zanieczyszczeń mineralnych i substancji toksycznych. Delikatnie otwiera łuski włosów i przygotowuje go do otrzymania następujących metod Rebuilders materii.
Pojemnik: 250 ml butelka.


FILLER MASKA
Krok 2 : Maska />
Keratyna aktywne ireaktywne silikonowe wnikają w głąb naskórka, dotrzeć do kory, do których wiązania i gdzie zdeponowane cysteinę. W ten sposóbmateriał jest rozpuszczony i wzmacnia strukturę włosów. Tekstura włos odzyskuje siłę i elastyczność. Kosmetyk naturalny kolor i jest jasne i błyszczące.
Pojemnik: 200 ml słoik.


KREM HYDRA
Krok 3 : krem, który głęboko nawilża
Zamyka i uszczelnia łuski włosów, podczas gdy w tym czasie korzyści z leczenia Rebuilder. Neovitilyne *, aloes i olej arganowy organiczny
Pojemnik: 200 ml tube .

Related

BIOMED HAIRTHERAPHY - Line i włosów przetłuszczających się łupieżu - SOCO
KERAMINE H PROFESSIONAL - Life Line MULTI COLOR - SOCO
KERAMINE H PROFESSIONAL - LINE łupieżu - SOCO
BIOMED HAIRTHERAPY - LINIA ENERGETYCZNA - SOCO
KERAMINE H PROFESSIONAL - Fall Line - SOCO
BIOMED HAIRTHERAPHY - pełna moc LINE - SOCO
KERAMINE H PROFESSIONAL - wzmocnienie ONLINE - SOCO
BIOMED HAIRTHERAPY GĘSTOŚĆ - SOCO

X

privacy