.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


LINE skóry wrażliwej
LINE skóry wrażliwej - OPTIMA-COSMEDI - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


1 click

LINE skóry wrażliwej
OPTIMA-COSMEDI - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


Ochrona i nawilżenie

specjalne warunki skóry głowy, takich jak łojotokowe zapalenie skóry, może powodować poważne podrażnienie i swędzenie, co prowadzi do dyskomfortu i peelingu. Ta specyficzna linia produktów jest wzbogacony o mieszankę naturalnych składników, takich jak olej rzepakowy, bisabolol, gliceryna i Castor Oil, które współpracują ze sobą, aby zapewnić natychmiastową ulgę dzięki skutecznej anty- drażniące, anty - przeciwzapalne i antybakteryjne.

SZAMPON wrażliwej skóry
Szampon łagodnie uspokajający w leczeniu skóry wrażliwej cierpi na łojotokowe zapalenie skóry, podrażnienia, swędzenie i łuszczenie. Delikatnie łagodzi i nawilża skórę głowy, pozostawiając włosy światło, uwodniony i lśniące.
Pakiet :. butelki 250 i 1000 ml

MASKA wrażliwej skóry
Kojąca Maska sformułowane nawilżają i koją wrażliwą skórę. Pomaga poprawić wytrzymałość i elastyczność zachowującje miękkie i włosy nawilżona.
Sposób użycia :. po umyciu szamponem, nałożyć na wilgotne włosy i skórę głowy
Pakiet :. 150 ml tube

LOTION wrażliwej skóry
Mleczko przeznaczone dać ulgę dla skóry wrażliwej, podrażnionej, świądu związanego z łojotokowego zapalenia skóry. Delikatnie łagodzi i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia.
Sposób użycia nakłada się na skórę, ze szczególnym uwzględnieniem warunków podrażnienia obszarach. Rozprowadzić delikatnie i równomiernie. Nie spłukiwać. Dla maksymalnych rezultatów stosować nawet kilka razy dziennie.
Pakiet :. butelka 75 ml

Related

PRZEBUDOWA LINII - OPTIMA-COSMEDI
OPTIMA - line- łupież - OPTIMA-COSMEDI
OPTIMA - cienka linia włosów - OPTIMA-COSMEDI
OPTIMA - spadek kontroli linii - OPTIMA-COSMEDI

X

privacy