2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


COLOR.ID
COLOR.ID - WELLA PROFESSIONALS - Špeciálne produkty pre vlasy

Rate this product:


COLOR.ID
WELLA PROFESSIONALS - Špeciálne produkty pre vlasy


oddeliť rôzne odtiene farieb

COLOR.ID je revolučný produkt, ktorý iba pridá do farby a Koleston PERFECT svetlé farby, pôsobí ako flexibilný bariéry, oddeľujúce a chráni rôzne farebné odtiene použité ku kaderníkovi pre výsledok pred účinkami multi - farebné neuveriteľne prírodné a svetlé. Malé množstvo COLOR.ID s InvisiDivider technológie pridaný do farby a Koleston SVETLÁ COLOR Wella vytvára pole, jedinečný svojho druhu, ktorý pôsobí ako flexibilný bariéry, oddeľujúce a držia rôzne časti farby vlasov a vyhnúť sa prípadné zmeny tón kvôli šmuhy a pruhy farebného prekrytie.

spôsob použitia : pre použitie iba s Koleston PERFECT, perfektná farba svetla alebo Welloxon v pomere Welloxon Perfect Color + + prísady COLOR.ID :
• 10:10:01 základný odtieň pre Koleston Perfect a Oživiť farbu ;
• 10:20:02 odtiene Koleston Perfect Special Blonde.
Naneste farbu na suché vlasy s špachtľou a formovať ho ručne v žiadnom prípade, tvaru alebo smeru, aby sa dosiahlo farebný efekt multitón navrhnutý jedinečným spôsobom, bez použitia filmu alebo iné oddeľovače. COLOR.ID možno použiť pre stmievanie farby harmonicky vedľa seba, v tomto prípade aplikovať farbu iba na oblasť koreňov, potom platí inú farbu na strednej dĺžky zaisťujúce, že neexistuje žiadny priestor medzi dvoma farbami, a / alebo použiť farby vedľa seba, od jednej farby na povrazca / časti, potom ďalšie farby na zámku / úzke časti. Tvar a položiť pramene / časti podľa ľubovôle počas vývoja. Čas potrebný pre vývoj v návode na obsluhu ako obvykle, alebo pre Koleston PERFECT svetlé farby, s alebo bez tepla.
box :. 95 ml fľaštička

Related

Wella Professionals CARE LINE SLUŽBA - WELLA PROFESSIONALS
LUXE OIL SYSTEM PROFESSIONAL - WELLA PROFESSIONALS
INVIGO: BRILLIANCE BOOSTER - WELLA PROFESSIONALS

X

privacy