2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


CLASSIC : LOTION & DRYER kefovanie
CLASSIC : LOTION & DRYER kefovanie - PLURA PROFESSIONAL LINE - Gél a úprava vlasov

Rate this product:


CLASSIC : LOTION & DRYER kefovanie
PLURA PROFESSIONAL LINE - Gél a úprava vlasov


CLASSIC : LOTION phono a kefovanie

reštrukturalizácie antistatický - detangling vlasy - tvrdé
So svojím bohatstvom minerálnych látok a vitamínov obsiahnutých v jeho zložení, hrá regeneráciu a reštrukturalizáciu akcie na vlasy, dávať to straordinata hebkosť a lesk. Je ideálny ako detangling, antiseptické a anti - static, pre- a post - fold. Neváži vlasy dáva to správnej výživy po farbív, trvalej ondulácii, bielenie a vyrovnávanie vlasov. Nevyhnutné pre vlasy ťažko rozčesávajú.
spôsob použitia sa dostať základné pre- fold nastriekajte produkt na vlhké vlasy, potom pokračujte styling v sušičke alebo natáčky. V záhybu ako antistatické, Plura LOTION sprej na kefu, potom hrebeň.
box : 200 ml fľaštička s výparníkom.

MEMORY GEL
LCD ľanové semená

Pamäťový efekt je inovatívne funkcie tohto gélu. Mimoriadna pružnosť a odolnosť, ktorá dáva vlasy, zanechá vo vlasoch prirodzenú voľnosť pohybu, bez toho, aby stratil tvar definovaný. Vlhkosť, vietor a stres, nemajú vplyv na štýl zabezpečujúce stabilitu pôvodnej podobe. Gloss, extra tesný, mokrý vzhľad prirodzený a dlhotrvajúci sú istí výsledkom tohto nového vzorca, bohaté na báze tekutých kryštálov ľanového semienka.
spôsob použitia :. Aplikujte na suché vlasy modelovacie prameň podľa oblastí
box : 100 ml fľaštička s dávkovačom .

X

privacy