2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


linka Biorigenol
linka Biorigenol - CALMAR - Gél a úprava vlasov

Rate this product:


0 click

linka Biorigenol
CALMAR - Gél a úprava vlasov


Olej

non - olej
Akčný produkt univerzálny pre všetky typy dicapelli. Obohatený o prírodné proteíny svolgeun'efficace ochranného opatrenia a reštrukturalizácie. Chráni vlasy uschnúť obklopte v tenkej vrstve, ktorá robí to lesklé a mäkké objemný. Na mastné vlasy dodáva objem a nemastné.
Zvlášť vhodný pre vysúšanie pre jeho diselettrizzanti. Skvelé na mokré i suché vlasy, pôsobí proti štiepeniu končekov, udržuje vlasy jemné a hebké.
Použitie : Naneste na mokré alebo suché vlasy, hrebeň pre ľahké nasadenie a pokračovať s dizajnom. Hojnejší vám umožní vytvoriť účesy s mokrým efektom.
box : 200 ml fľaštička

Biorigenol Mousse Soft
Pena mierne fixačným prostriedku. Jeho alkohol bez formulácie rešpektuje charakter vlasov a zanecháva ich mäkké, nadýchané a lesklé.
Použitie : Po umytí šampónom vlasy Bene kúsoček s uterákom. Pretrepte fľaštičku a aplikovať potrebné množstvo peny na vlasy podľa požadovaného objemu. Distribuovať výrobok rovnomerne hrebeňom. Biorigenol pena Puu použiť aj na suché vlasy.
box : 250 ml fľaštička

Biorigenol Strong Mousse
Pena fixačné silný. Jeho alkohol bez formulácie rešpektuje charakter vlasov a zanecháva ich mäkké, nadýchané a lesklé.
Použitie : Po umytí šampónom vlasy Bene kúsoček s uterákom. Pretrepte fľaštičku a aplikovať potrebné množstvo peny na vlasy podľa požadovaného objemu. Distribuovať výrobok rovnomerne hrebeňom. Biorigenol pena možno tiež použiť na suché vlasy.
box : 250 ml fľaštička

Related

X

privacy